Навчання

Нові можливості для текстильної промисловості і фешн-підприємців

 
завершено

Українські виробники текстильної продукції все частіше бажають підкорити нові ринки та познайомити іноземного покупця з українськими товарами, однак великі перспективи йдуть поруч з не меншими ризиками, через які безліч підприємців так і не наважуються масштабуватися на глобальних ринках. 

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує українських підприємців малого та середнього бізнесу – власників свого текстильного бренду – на комплексну навчальну програму з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.
Викладачі-практики, закордонні кейси, надихаючі зустрічі, навчання у середовищі успішних бізнесменів допоможуть підприємцям успішно масштабувати свій бізнес на міжнародному ринку.

Програма допоможе учасникам:

  • отримати комплексне розуміння, що потрібно зробити бізнесу, аби почати експортувати або вийти на нові ринки;
  • вивчити усі складові експортної діяльності;
  • проаналізувати власний продукт, зрозуміти, що потрібно зробити для виходу на нові ринки, а також оцінити ризики при запуску експорту;
  • отримати знання міжнародних практик і проаналізувати закордонні кейси;
  • вивчити практичний досвід успішних продажів і переговорів з іноземними партнерами, а також підготовки до виставок та торгових місій;
  • отримати унікальну нагоду створити успішний нетворкінг у сфері експортної діяльності текстильних підприємств;
  • спільно з викладачами попрацювати над практичними кейсами виходу бізнесу на міжнародний ринок;
  • миттєво застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії  під час написання свого проекту – дорожньої карти виходу компанії на нові ринки –  та отримати зворотній зв’язок експертів

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку  у реалізації даного проекту.

Навчання проходитиме в Києві, з 27 вересня. Тривалість — 3 модулі по 2 дні.
*Вартість: 9 200 грн.
(*Повна вартість курсу становить 18 400 грн. Учасник гарантує покриття 50% від вартості участі в Програмі, інші 50% від вартості Програми покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business).

Зареєструватись можна тут.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку