Навчання

Освітня програма для крафтових виробників «Фудпросвіта»

19 листопада

інші записи

завершено

Друзі Made in Ukraine з проекту «Лавка Традицій» в Сільпо запустили освітню програму для крафтових виробників їжі під назвою «Фудпросвіта». Програма курсу містить відповіді на найпоширеніші питання молодих виробників, тому це буде цікаво гастро підприємцям! 

Перший семестр стартує 9 березня. Навчання буде проходити в форматі інтенсиву по суботах. Курс складається з 5-ти модулів. Модулі поділені на тематики: Ідея, Якість, Фінанси, Юристи та Логістика, Маркетинг. Ви можете пройти весь курс повністю або вибрати модуль окремо за потрібним вам напрямком. Навчання також передбачає проходження тестових завдань. Кращі студенти отримають можливість тестових продажів в «Лавці Традицій» Сільпо!  Ознайомитися з програмою, а також зареєструватися та оплатити її можна, перейшовши за посиланням — https://foodprosvita.com.ua/
Made in Ukraine підготували для вас сюрприз: заповнюйте google форму, відповідаючи на всі питання, а ми відберемо двох щасливчиків, які отримають грант на навчання!  Форма з питаннями тут.
Чекаємо ваші заявки та бажаємо удачі!

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку