© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
24 лютого 2018

Ohaina. Вершина дизайну!

Найбажаніші, найгарніші, найзатишніші, найприємніші на дотик  це те, що кажуть про предмети інтер’єру від Ohaina. «Чарівно», «неймовірно», «як ви це робите?»  це те, що можна прочитати в коментарях інстаграму компанії українського та італійського магазинів.
Компанію з виготовлення затишних предметів декору — пледів та подушок — Катя Коваль — започаткувала 2013 року. Насувалася криза, а цех з найсучаснішими в’язальними машинами просто не міг простоювати. Тому поміркувавши, дизайнер вирішила запропонувати ринку те, чого так не вистачає — затишку та краси, які відтворила у плетених пледах та подушках. Цим не обмежилися, і ось вже в затишному шоу-румі з’явилися свічки, чашки в светриках, ялинкові та великодні прикраси, а замовляти сезонні святкові подарунки на новий рік треба було у вересні, аби не залишитися поза чергою.
Гарна справа в нашій країні ніколи не залишається непоміченою, і як тільки тоді ще Wannabe Décor (нині Ohaina) виходили пропонували свої новинки на київських маркетах, десятки компаній-дублерів відразу пропонували копії. Утім, той, хто створював продукт з душею, точно знає, що відтворити можна видимі елементи дизайну. Тому на кожен сплеск дублерів, Ohaina відповідала новими та новими продуктами — ковдрами з товстенних ниток альпаки, модними гамаками з косами, меблями, пуфами, домашнім одягом тощо.  
Сьогодні на Ohaina працює не лише власний цех, а ще 10 великих підприємств по всій країні, і це не враховуючи маленьких мануфактур та надомниць. Магазини Італії, Ісландії, Ірландії, США, Австралії та Великої Британії заздалегідь замовляють колекції, аби не залишитися без продукції на сезон. Байєри в цих країнах найактивніше купують українську продукцію. Катя не розповідає на кожному кроці про труднощі з експортом, а тихенько нарощує виробництво та підписує договір на постачання ниток з одним з найбільших виробників кашеміру у світі.
«Я мрію про те, аби зайти на ринок Японії. Там і технології на високому рівні, і, відповідно, поціновувачі трикотажу вже готові», — каже Катя у розмові за мною.
Але при таких обсягах і планах, шоу-рум у Києві так само залишається милим та затишним і зразково дизайнерським. Таким, щоб захотілося відтворити цей затишок у себе вдома.

Оригінал статті опубліковано в книзі Made in Ukraine

 

Коментарі