© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
15 January 2018

Ohaina. Вершина дизайну!

Найбажаніші, найгарніші, найзатишніші, найприємніші на дотик – це те, що кажуть про предмети інтер’єру від Ohaina. «Чарівно», «неймовірно», «як ви це робите?” – це те, що можна прочитати в коментарях інстаграму компанії українського та італійського магазинів.

Компанію з виготовлення затишних предметів декору – пледів та подушок – Катя Коваль – започаткувала 2013 р. Насувалася криза, а цех з найсучаснішими в’язальними машинами просто не міг простоювати. Тому поміркувавши, дизайнер вирішила запропонувати ринку те, чого так не вистачає – затишку та краси, які відтворила у плетених пледах та подушках. Цим не обмежилися, і ось вже в затишному шоу-румі з’явилися свічки, чашки в светриках, ялинкові та великодні прикраси, а замовляти сезонні святкові подарунки на новий рік треба було у вересні, аби не залишитися поза чергою.

Гарна справа в нашій країні ніколи не залишається непоміченою, і як тільки тоді ще Wannabe Décor (нині Ohaina) виходили пропонували свої новинки на київських маркетах, десятки компаній-дублерів відразу пропонували копії. Утім, той, хто створював продукт з душею, точно знає, що відтворити можна видимі елементи дизайну. Тому на кожен сплеск дублерів, Ohaina відповідала новими та новими продуктами – ковдрами з товстенних ниток альпаки, модними гамаками з косами, меблями, пуфами, домашнім одягом тощо.  

Сьогодні на Ohaina працює не лише власний цех, а ще 10 великих підприємств по всій країні, і це не враховуючи маленьких мануфактур та надомниць. Магазини Італії, Ісландії, Ірландії, США, Австралії та Великої Британії заздалегідь замовляють колекції, аби не залишитися без продукції на сезон. Байєри в цих країнах найактивніше купують українську продукцію. Катя не розповідає на кожному кроці про труднощі з експортом, а тихенько нарощує виробництво та підписує договір на постачання ниток з одним з найбільших виробників кашеміру у світі.

«Я мрію про те, аби зайти на ринок Японії. Там і технології на високому рівні, і, відповідно, поціновувачі трикотажу вже готові», - каже Катя у розмові за мною.

Але при таких обсягах і планах, шоу-рум у Києві так само залишається милим та затишним і зразково дизайнерським. Таким, щоб захотілося відтворити цей затишок у себе вдома.

 

Оригінал статті опубліковано в книзі “Made in Ukraine”

 

Коментарі