© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
17 лютого 2018

Українські меблі зі скандинавською душею

На будь-якій виставці меблів чи домашнього декору вони не дають ані шансу піти без покупки. Хоча б міцну масивну дошку  фірмовою з пташкою для кухні — але треба взяти. Меблі Woodwerk — наша безсперечна любов. Без усяких «але»
Woodwerk — сімейний бізнес. Починалося все в 2004 році з виробництва більярдного обладнання під торгівельною маркою Buffalo на фабриці у Києві. Скаржитися не було на що, замовників в Україні вистачало аж до кризи 2008. Тоді власники зрозуміли, що замість скиглити на несприятливі обставини, треба шукати нові ніші. Тому в 2010 році сім’я придбала другу фабрику у Львові, а через 2 роки розробила перші зразки принципово нового дизайну меблів для дому та у 2013-му презентувала їх на міжнародній спеціалізованій виставці. Цю дату у компанії вважають днем народження Woodwerk.Якщо чесно, то ще 5 років тому в Україні будо взагалі погано з меблями: застаріле обладнання, заточене під ДСП, дизайн а-ля Пшонка або імені 90-х. Купити зручну гарну книжкову полицю було вкрай важко, про ліжко чи стіл з чистими гарними лініями та пропорціями з дерева натурального кольору — розмови тим більше не було. Тому зрозуміло, що Woodwerk завоював симпатії покупців дуже швидко.
Їхній стенд на фестивалі «У пошуках made in Ukraine» — це завжди приємні відкриття. Починаючи з необхідного дріб’язку — кухонних дощок, підносів, ящиків для зберігання. Закінчуючи великими меблями, що хочеться відразу скупити та зробити ремонт у власному будинку. Дуже часто Woodwerk працює з виробниками свічок та кераміки, що розподіляють їхні естетичні уподобання.
«Наша команда розробляє та виготовляє меблі самостійно. Я не можу назвати себе дизайнером, але в мене є чітке розуміння, як мають виглядати наші меблі. Звичайно ми дивимося на всі тренди Європи та Америки та вчимося у них. Але свої робимо у тому напрямі, який обрали та вважаємо перспективним», — каже Артем Пономаренко, один з керівників бізнесу.Колись Woodwerk намагалися робити меблі на замовлення, але через деякий час зрозуміли, що це важко та непродуктивно. Тому влітку 2017  компанія відкрила свій власний магазин у Києві, чим порадувала всіх нас, своїх прихильників. Адже тепер шлях столу твоєї мрії від магазину до дому скорочується рівно до терміну на доставку!

Оригінал статті опубліковано в книзі Made in Ukraine

Коментарі