© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
03 лютого 2018

Isti Home. Історія про листя

Фотограф Яна Годенко протягом шести років знімала весілля. Вона вміла побачити не просто двох урочисто вбраних закоханих людей, а через об’єктив створювала настрій: ніжний чи пристрасний, довірливий чи дуркуватий. А от шиття  то було хобі з дитинства. Але в Бога на нас свої плани. Яна вирішила, що не проти зрозуміти технологію пошиття одягу, і пішла вчитися. А потім побачила, що їй не вистачає принтів, і сама, вручну, стала набивати на тканину малюнки. Інформації майже не було, все збирала по крупинках. Яна пробувала різні малюнки, різні техніки та тканини. А потім зупинилася на лляній тканині та листі.
З назвою компанії не все швидко вийшло. Хотілось аби назва була легкою, а її значення передавало атмосферу. Зрештою, пошукавши слова з різних мов, вона поєднала азербайджанське isti та англійське слово home. Так з’явився домашній текстиль
Isti Home  «теплий дім»  
Компанія зупинилася на набитті на тканині малюнку дерев’яними штампами акриловою фарбою. Процес нелегкий: спочатку обирають рослини, з яких майстер робить штамп, потім тканину (найчастіше це льон) та колір фарби. Для того, аби набити малюнок на тканину для однієї сукні, потрібно близько п’яти годин. Все робиться вручну. Завершальний етап – фотозйомка в модному сьогодні стилі hugge, після якої скупити хочеться одразу усі речі.
І хоча техніка набиття – одна з найдавніших в історії одягу, в Україні вона не надто популярна. А
Isti Home несуть традиції у нашу сучасність.
Зараз лінійка
Isti Home, окрім домашнього текстилю, серветок та скатертин, це і симпатичні подушки, а ще  просто неймовірно затишні сукні, або комплекти зі штанів та блузки.
Яна мріє про власну майстерню на першому поверсі з фасадними вікнами, рослинами всередині, гарною музикою та щасливою командою. І щоб кожен міг побачити весь процес створення набивної тканини, помацати руками, замовити річ та забрати з собою. До речі, у найближчих планах Яни 
 нанесення малюнку на цілі рулони льону, аби людина могла купити відріз та самостійно вирішити, що їй з того шити.
А поки
 обов’язково купіть собі подушку чи серветки від Isti Home. Вони приносять задоволення. Принаймні, естетичне, та знімають стрес.

Оригінал статті опубліковано в книзі Made in Ukraine

Коментарі