© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
24 березня 2019

Олександр Бабіч: «Сьогодні Одеса — це перлина гастрономічного туризму»

«Ми закохуємо людей в Одесу. Така у нас професія, хобі, місія і робота…» — говорить Олександр Бабіч, історик, краєзнавець, сценарист, творець екскурсійного агентства «Тудою-сюдой». Олександр став автором  путівника Made in Ukraine про Одесу — і напередодні його презентації ділиться важливим думками про рідне місто!

«Я просто пишу про те, що люблю в Одесі»
Олександре, розкажіть про роботу над путівником. Якими критеріями ви керувалися, пишучи портрет Одеси?
Критерії? Коли ви закохуєтеся, ви завжди собі можете пояснити, а чому саме в цю людину, а не в 7 мільярдів інших?! (Посміхається.) Так і з містом. Я просто пишу про те, що люблю в Одесі. А коли описую маршрути прогулянки, то просто використовую свої професійні напрацювання, як історика і гіда. Якось так і складається книга…   
Чи була при написанні путівника певна суб'єктивність? Чи легко зберігати баланс між власними вподобаннями і тим, що зазвичай подобається туристам?
Суб’єктивність буде завжди. Є місця, фігури, події, про які не дуже приємно розповідати, але доводиться. Все ж залежить від людей, від того, що їм потрібно. 10-річний досвід роботи дозволяє вже відчувати, що захоче почути турист, чим його можна захопити. До того ж, є так звана «обов’язкова програма» — і тут вже важко сказати, чи це туристи мене привчили розповідати про певні речі, чи це я сам того не помічаючи, щоразу розповідаю про щось, що мені дуже близьке.
Як вважаєте, в якій туристичній сфері Одеса зараз найсильніша: гастрономія, пляжний відпочинок, готельна справа?
Міські пляжі ніколи не були достатньо гарними і чистими. Самі одесити намагаються їздити на море десь навколо міста. З готелями у місті все набагато краще — їх багато, вони різні за ціною і з добрим сервісом. А ресторани і кухня Одеси — це її дуже сильна карта. Вибір великій, якість і креативність — європейського рівня. Туристам дуже подобається мікс одеської, української, бессарабської кухні. Тому я завжди з великим задоволенням і впевненістю рекомендую туристам свої улюблені ресторани і страви.
Олександре, що нового на туристичній мапі Одеси з'явилося за останні декілька років? Чим може зацікавити місто туриста окрім свого історичного центру?
У нас з’явилося декілька нових цікавих музеїв: «Таємниці підземної Одеси», Музей цікавої науки, Музей контрабанди. Окремий розділ путівника я присвятив новим кафе та рестораціям, вони з’являються майже щомісяця. Одеса може пишатися новими гарними театральними спектаклями. Я, наприклад, дуже рекомендую Український театр. До того ж ми самі розробляємо нові захоплюючі екскурсії з акторами і анімацією. Ви не уявляєте, як це цікаво! Варто спробувати!
    
«Поцілунок Бога»
Розкажіть про славнозвісний одеський гумор. Чи всі туристи готові до нього? Як, до прикладу, сприймають, часте панібратське відношення в ресторанах? 
Гумор — це частина міського менталітету. Мені часто туристи говорять, що вони весь час чують, що тут якось по іншому розмовляють, весь час жартують. Ми це так не відчуваємо. Для нас такий стиль спілкування є природнім. Можливо, це один з міфів, який дуже міцно увійшов в міське життя, але він нам добре допомагає. 
Що до панібратського відношення в ресторанах, то я такого ніколи не відчував. Якщо я заходжу в той ресторан, де мене добре знають, то я можу отримати більш легке спілкування, ніж інший відвідувач, але це нормально. А в нових закладах, я відчую рівне, чемне відношення. Думаю, що якщо б я десь натрапив на хамське обслуговування, то запам’ятав би на завжди і просто обходив би і сам, і не рекомендував туристам цю ресторацію.
Як вважаєте, чи достатньо туристу класичної одеської кухні? Наскільки вибагливий турист у плані їжі в Одесі?
В Одесі можна знайти будь-яку кухню. Ви здивуєтеся, але ресторатори не дуже люблять відкривати одеські заклади. Вони говорять: «Добре, я 5 місяців буду приймати туристів. А хто в мене буде взимку їсти холодець чи фаршировані перці!?» Одеситів ви частіше побачите в бургерній, чи в суші-барі. Наші ресторатори, як на мене, дуже добре розуміють туриста і вміють йому вгодити. І якість страв, і обслуговування, і інтер’єри, і музика… все зроблено так, щоб гість повернувся ще не один раз. Тут нам є чим пишатися і з чого обирати.
Страва, яку потрібно спробувати в Одесі, щойно переступивши поріг вокзалу? 
Ну, на порозі вокзалу я взагалі б не рекомендував нічого пробувати (сміється). А от вже за два-три квартали можна поїсти смажених бичків, або добрий фаршмак, хумус, щось з тюльки. Дійсно, сьогодні Одеса — це перлина саме гастрономічного туризму. 
В Одеси стільки прекрасних та цікавих назв: «Поцілунок бога», «Одеса-мама», «Жемчужина у моря»… А як би ви назвали Одесу?
Мені подобається те, як її назвав Георгій Голубенко — «Поцілунок Бога». «Одеса-мама», на жаль, стала дуже асоціюватися з шансонними історіями і кримінальною складовою історії міста. 
Олександре, вас, людину, яка знає про Одесу практично все, місто може здивувати? Якщо так, то чим?
Може! І дивує кожного дня цікавими історіями людей, вином… Я дуже люблю одеські дворики, маршрути катакомбами. Це те, що не може набриднути ніколи! 
Топ-3 місця, на вашу думку, що в в Одесі потрібно обов'язково побачити?
Потьомкінські сходи, Оперний театр, катакомби.
А яке ваше улюблене місце в Одесі?
Міський сад.
Олександре, як змінився ваш турист за останнє десятиліття?
До 2014 року це були росіяни — 70-80%. Коли почалася війна — росіяни перестали приїжджати. Ми побачили більше українських туристів. Зараз до нас їдуть громадяни країн Балтії, дуже багато білорусів, євреїв зі всього світу, китайці, німці, поляки, румуни. Їм всім цікава наша історія. Вважаю, що якщо місто привести у порядок, Одеса буде дійсно «Перлиною у моря» і туристичною перлиною України. 
 

Коментарі