© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
25 березня 2019

Арсеній Фінберг: «На зміну історичним екскурсам прийшли враження»

Путівник Kyiv and Region команда Made in Ukraine створювала із запрошеним автором, засновником проекту «Интересный Киев», співзасновником Dream Kyiv Арсенієм Фінбергом. Арсеній — яскравий представник нового покоління українців, який розвиває туристичний потенціал столиці, створює захоплюючі маршрути по Києву і просто закохує туристів у своє місто!

«Мені все це здалось авантюрою…»
Арсенію, з чого почалась історія путівника про Київ?
Головним «винуватцем» всієї цієї історії є Юля Савостіна, яка прийшла до мене і попросила: «Напиши мені путівник». Пам’ятаю, як відповів їй, що не автор, не пишу тексти, а просто люблю і знаю своє місто і показую його іншим. На що Юля сказала: «На сьогоднішній день немає потреби в літературному творі про Київ. Є потреба в простому, практичному путівникові, книжці, яку людина може покласти собі в кишеню і піти гуляти містом». Мені це все здавалося великою авантюрою, але я люблю незвичні нові завдання, тому і погодився. І разом з редакторами ми за місяць зібрали матеріал на цей путівник.
Що саме було для вас основним при написанні путівника?
Менше історії і більше практичності. В путівнику ви знайдете лише базові історичні факти і максимум найкрасивіших місць, де можна зробити селфі, прогулятись, розважитись, насолодитися прекрасною природою та їжею.
До речі, про їжу. За якими критеріями підбиралися заклади? 
У кожного з авторів путівника були свої вподобання, тому ми вирішили орієнтуватися на думку ресторанних експертів. Головним критерієм стала премія «Соль», чиї фіналісти і ввійшли до переліку рекомендованих у Києві закладів. Звісно, ми розширили список і нашими улюбленими місцями.
В путівнику є маршрути не тільки по Києву, а і по околицях…
Так, ми хотіли дати туристу відповідь на питання: «Куди поїхати з Києва на один день?» Для іноземців напрямком № 1 є Чорнобиль. Але ми змогли показати, що і окрім цього місця є куди поїхати, щоб подивитись зовсім іншу Україну. 
Ваші колеги кажуть, що за останні 15 років Київ дуже європеїзувався. Ви згодні з цим?
Я б сказав, за останні 5 років, які багато чого змінили в історії як України, так і Києва. До 2014 року 70% туристів приїжджали з Москви та Санкт-Петербурга. Зараз таких гостей — менше 5%. З впровадженням безвізу, відкриттям вільного неба і приходом на український ринок лоукостів ми спостерігаємо істотне збільшення кількості європейських туристів. Цифри щороку зростають на 20-25%! Але я вважаю, що ми все ще на початку цього шляху, і що Київ може бути не менш популярним місцем, аніж Краків або Прага. 
Київ — дуже приємний за цінами для іноземців. З більшості європейських міст квиток до столиці України буде коштувати в середньому 20-30 евро, якщо планувати відпочинок заздалегідь. Проживання і харчування для туристів тут більш ніж прийнятне. Тому зараз головне завдання для всіх нас — правильно донести, що Київ справді вартий уваги, що це — недороге і красиве місто!
А які, на вашу думку, ще сильні сторони у туристичного Києва окрім демократичних цін?
Я багато подорожую, і скажу вам, що рівень сервісу і якість страв в Києві часто в десятки разів кращий, ніж в більшості європейських ресторанів. Наш гість набагато вимогливіший, ніж європейський, його не задовольнять звичайні пластикові меблі чи дешевий посуд. Наші ресторатори і заклади харчування викладаються по максимуму, щоб смак, якість та подачі були на найвищому рівні. Недарма наші шеф-кухарі беруть участь у багатьох міжнародних конкурсах і часто перемагають, їх, як надзвичайно талановитих професіоналів, радо запрошують на роботу всі ресторани Європи.
В останні роки в Україні дуже розвинулась культура кави і кількість якісних кав’ярень третьої хвилі набагато більша, ніж в багатьох містах Європи. Ви знаєте, в кав’ярнях є поняття «хвиль». Перша хвиля — це заклади, де можна було знайти традиційну каву, найчастіше по-східному. Друга — це Starbuks, масові city cafe. Третя — це сучасні кав’ярні, де знаються на кавовому зерні, приготуванні напою. Ми, до речі, теж проводимо екскурсію, присвячену кавовій історії міста.
Що стосується інших сильних сторін, то це — чудова природа, красиві парки, Дніпро, річкові та екстремальні види спорту (в Києві вже більш ніж 50 мотузкових парків!), якісні атракції. 
Також важливим є ціна проживання. В Києві реально знайти квартиру в центрі міста за 50 євро. Спробуйте щось подібне відшукати в Амстердамі!

«Київ – місто для вікенду»
Арсенію, чи спостерігаєте ви певну сезонність туристичного бізнесу у Києві?
Так, сезон туризму в Києві: квітень-жовтень. Наші зими не дуже приваблюють іноземних гостей, хоча, на новорічні і різдвяні свята в столиці також є туристи. 
З яких країн до Києва приїжджає більше туристів?
Важко сказати, в Європі зараз настільки злились кордони, що людина може народитись в одній країні, жити в другій, вчитись чи працювати — в третій. Наприклад, я минулого року проводив екскурсію для чудової компанії індійців, які навчаються в британських вузах. 
А яка з ваших тематичних екскурсій користуються найбільшою популярністю?
Серед іноземців, зрозуміло, найбільш популярна — оглядова екскурсія. Якщо людина хоче глибше пізнати Київ, то я рекомендую взяти «Секретний Київ», маршрут, який я розробив 13 років тому і він і досі є найпопулярнішим, як серед киян, так і гостей  міста. Іноземці, безумовно, запитують про Чорнобиль та екскурсії на сігвеях, квадрациклах… 
Взагалі весь ринок екскурсій зараз зазнає трансформацій. На зміну історичним екскурсам прийшли враження. Туристів цікавлять гастрономічні тури, дегустації, маршрути підземеллями і так далі…
Як вважаєте, скільки часу потрібно іноземцю побути в Києві, щоб закохатися у місто?
Залежить від того, хто йому його показує (посміхається). Я, наприклад, екскурсоводів, які приходять до мене на співбесіду, відразу запитую: «У вас є півгодини, щоб показати Київ людині. Куди ви її поведете?» І мені дуже приємно, коли я чую небанальні відповіді.
Якщо говорити в загальному, то я думаю, туристу достатньо два-три дні. Зараз навіть офіційне позиціювання туристичного потенціалу міста звучить як «Київ — місто для вікенду». 
Арсенію, до вас звернувся турист вашого віку та інтересів. Що б ви йому показали, або куди запропонували піти, щоб людина відчула всю красу Києва? 
Я б повіз його на схили Татарки, які абсолютно дикі і нетуристичні, але звідти відкриваються фантастичні види на Київ. Я, напевне, запросив би його в один із ресторанів української кухні. І запропонував би йому в одному із сувенірних магазинів купити гарну вишиванку або фірмовий столичний сувенір — «Київське сухе варення». А взагалі, Київ прекрасний для всіх!

Бесіду вела Олена Бутенко
 

Коментарі