© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
27 липня 2016

Купальники made in Ukraine від Anabel Arto

Коли в лютому 2013 року я затіяла експеримент «прожити рік, купуючи все українське», я багато в чому сумнівалася: чи зможу я знайти косметику або елементарне — зубну пасту, чи будуть пристойними куплені сукні і чи можна носити українське взуття, де знайти техніку і меблі... Мої сумніви потім розсіялися. Але про що я взагалі не переживала, так про те, що не зможу купити пристойні труси. Адже вже на початок експерименту я знала, що в країні з'явилося кілька підприємств, які шиють красиву і, що головне, зручну жіночу білизну. Сьогодні розповім і покажу лінійку купальників одного з кращих українських брендів. Звичайно ж, я ніяка не модель. Але тим краще: можна побачити, що купальники made in Ukraine добре сидять на звичайних немодельних дівчатах. І саме в цьому їхня конкурентна перевага. І не тільки в цьому…
З торговою маркою з Луганська Anabel Arto я познайомилася, просто гуляючи по якомусь торговому центру. Магазин відрізнявся асортиментом, який рідко побачиш на наших просторах: бюсти були гладкими, лаконічними, труси зручними, і до сих пір пам'ятаю, як катувала продавця на предмет мого розміру миленького комплекту в квіточку і блакитного в клітинку (їх швидко розібрали), тому що не дивлячись на веселу забарвлення, білизну можна було одягнути під будь-який одяг.
Компанія, що випускала Anabel Arto, працювала з білизною з 1998 року, але лише через 10 років власники вирішили запустити свою торгову марку. Anabel Arto — це сімейний бізнес, яким займається подружжя — Анастасія та Андрій Дуліни. Два слова в назві торгової марки символізують жіноче і чоловіче начало. Перші моделі білизни під назвою Anabel Arto вийшли в світ в 2008 р. в переддень Різдва. Моделі якнайкраще підходили до вечірніх суконь. Елементи декору білизняного гарнітуру були розраховані на їх помітність у відкритому декольте. Власниці «відвертих» декольте, навпаки, могли зробити існування білизни непомітним завдяки спеціальному прозорому елементу на спині і в бретелях. Колекція вийшла дуже емоційною. Ескізи перших моделей, підбір полотен, мережива і кольорової палітри — всім цим займалася керівник Анастасія Дуліна з декількома помічниками.
У міру зростання обсягів випуску продукції штат співробітників збільшувався: запрошували досвідчених конструкторів і технологів, молодих найкреативніших дизайнерів. У 2009 році компанія запустила свою лінію купальників: яскравих, зручних, самобутніх. З 2010 року в команду влилася Анастасія Бондаренко — шеф-дизайнер. З її приходом почалася нова ера в дизайні: моделі стали ще більш вишуканими, витонченими. Потрібно відзначити, що зараз в колекціях більшість принтів — авторські, розроблені Анастасією. Колектив дизайнерів вже виріс до цілого відділу. Після трагічних подій на Донбасі, в 2014 році компанія була змушена переїхати. Вибір припав на промисловий центр з хорошою швейної базою — Харків. Майже всім складом переїхав і численний колектив. Мені здається, це дуже важливий момент, та й власники дуже цим пишаються. У Харкові почався новий етап роботи. Але найважливіше, що улюблена торгова марка продовжила своє життя.
Колекція купальників «Літо 2016» підтримує один із трендів — «ретро»: високі трусики, контрастна обробка, класичний крій — все це можна побачити в колекції «Голлівуд». Купальники, як ви бачите, добре сидять на звичайній живій жінці зі стегнами і грудьми, тому що конструктори Anabel Arto спочатку спеціально розробляють моделі для типології слов'янських жінок. А ще в чорному купальнику (тому, що на мені на фото) є підкладка, яка «збирає» і підтягує все тіло, тому талію видно особливо добре))Продукція Anabel Arto з етикеткою «Made in Ukraine» продається в не тільки в Україні, але і в Білорусі, Молдові, Азербайджані, Казахстані, Росії, Ізраїлі, Польщі, Болгарії, Німеччини, США, а незабаром, виходячи з планів компанії, підкорить Італію і Францію. І хоча зараз не сезон, скажу ще ось що: після експерименту «рік на всьому українському» пройшло вже майже три роки, а я до сих пір щоосені купую партію колготок від Anabel Arto, тому що кращої якості за адекватні гроші я поки не знайшла. Але це вам так, на майбутнє!

Фото: Катерина Курилович, Ніцца

Оригінал статті опубліковано на followyournature.blog

Коментарі