© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
12 березня 2016

Саме те пальто!

Вона любить прокинутися раніше. Коли всі в будинку сплять. Як славно, що сьогодні в вікно світить сонце, можна помилуватися на поодиноких перехожих і насолодитися кавою в тиші. Єдиний час в добі, коли вона буває на самоті. Без людей, без скайпу, без чатів і вічних дзвінків. Раніше їй здавалося, що вона непробудна «сова». Це навіть не обговорювалося. Але потім, прокинувшись пару раз від сонця на світанку, зрозуміла, що ранній ранок — це її час.
Далі, як завжди, буде метушливий день. Зустрічі, листування та конференц-коли. Яке щастя — працювати на себе і вибирати тих, з ким спілкуватися, тих, хто надихає. Одягатися «в пристойне» більше немає потреби. Та й бажання. Люди забули про костюми і каблуки, а з ними — про ідеальні робочі сукні. З того моменту, як вона вибрала займатися улюбленою справою, а не працювати за графіком, життя сильно змінилася. У той день, коли вона прийняла рішення не чіплятися за тьмяну стабільність, а почати жити в задоволення, їй на очі потрапило це пальто Vivalon. Була весна і виглянуло сонце. Пальто було легке і при цьому досить тепле, щоб не застудиться від оманливого весняного вітру, з вареної вовни, модне з одного боку, але спокійне і елегантне, щоб не кричати про це, — з іншого. І правильної довжини — в ньому було зручно в машині, воно підходило під джинси і широкі штани, під спідниці. Одного разу вона навіть накинула його поверх «сільської» сукні. І здавалася тендітної юної дівчинкою! Але найголовніше, воно ідеально поєднувалося з улюбленим білим светром і кедами. Речами, які вона завжди брала з собою в будь-яку подорож.

Вона так до нього звикла, до цього легкого і теплого пальто, що недавно хотіла дати йому ім'я. Чоловік довго сміявся, і вона зробила це «про себе». Нікому не сказала. Але ж бувають речі, які зовсім і не речі. Скільки ж часу знадобилося їй, щоб прийти до себе і отримувати задоволення від простих речей — від прогулянок по березі моря і гарячих суперечок з чоловіком на кухні, від кави за 12 гривень в парку, від старих і улюблених білих кедів. Скільки років пройшло в гонитві за модним до того, як прийшло розуміння, що щастя — це мати те, що тобі потрібно, не мати те, що не потрібно, і ні за що не чіплятися. Але ж колись у неї була вбиральня розміром з малосімейних квартиру. Тільки кому потрібна ця втома від вибору зранку, що ж надіти. Її життя занадто цікаве, щоб вбивати на цей час. Тому речі повинні підходити «під все», тобто під її життя, а не навпаки.

Ось, наприклад, сьогодні до них на вечерю приїдуть друзі. Будь-який журнал хотів би отримати цю компанію і в автори, і в герої. Але їм просто пощастило — вони можуть сидіти на кухні з вином і сперечатися, обговорювати, сміятися над будь-якою темою, яка виникла за столом. Тому треба встигнути в магазин за продуктами і багетом. Подружка, звичайно ж, буде випитувати рецепт супу, а чоловік — традиційно жартувати з приводу прожарювання м'яса. Знав би він, що м'ясо перший раз вона посмажила, коли він через тиждень після знайомства попросив її приготувати вечерю. А ввечері перед прогулянкою він подасть їй її улюблене пальто, зариється обличчям в її локони і скаже: «я так люблю твої неслухняні кучері». Добре, що вона перестала боротися з ними. Адже вони так йому подобаються

Купити пальто Vivalon ви можете в ТРЦ Даринок (зал Г, ряд 4, місце 21-22) 

Фото: Татяна Тимкова, Одеса-Флоренція

Оригінал статті опубліковано на followyournature.blog

Коментарі