© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
27 грудня 2014

Весна у місті від Nadi Renardi

Київська весна — це коли угги ще не сховала, а босоніжки вже дістала. І ніколи не знаєш, коли піде наступний сніг, незважаючи на +14 вдень. Тому кожного року переконуюся, якщо вечори і ночі, як і раніше «трохи вище нуля», немає сенсу відмовляти собі в новому пальто. З брендом Nadi Renardi я познайомилася рівно рік тому, коли прийшла в невелику студію на Подолі, де на кронштейнах розташувалися затишні сукні і м'які пальта. Мене тоді приємно порадували тканини: по-перше, забарвлення і фактури, по-друге, їх якість, по-третє — сам факт того, що тканини приїхали з Італії спеціально для колекції цієї торгової марки і шансів побачити сукню в такому ж кольорі, тільки іншого бренду, просто не було.
Цієї весни я приїхала вже в оновлений шоу-рум. Він знаходиться в тій же будівлі, що і попередній (дуже зручно для постійних покупців, які не загубляться), але в головному корпусі. Окреме задоволення — підніматися по красивих широких сходах, дивитися в величезні вікна від підлоги до стелі, а потім пити каву на барі перед пошуком тієї самої сукні...
Ще рік тому з першої хвилини знайомства засновник бренду Nadi Renardi  Надія Лівінська здивувала мене умінням ставити перед собою чіткі конкретні довгострокові цілі (що велика рідкість для нашого малого і середнього бізнесу) і знову ж таки, ясним розумінням, що і для чого вона робить. Саме тому за рік бізнес суттєво розрісся, речі стали продаватися не тільки в шоу-румі, але і в мережевих магазинах в торгових центрах, а чітке позиціювання торгової марки не загубилося під час бурхливого росту. Це, як і раніше сукні, які можна одягнути в будь-який день тижня в будь-якій ситуації, і пальто, які підходять до будь-якого стилю. І все дуже комфортне.


До речі, про тканини. Знову ж за останній рік Надія стала практично експертом в закупах італійських матеріалів. Знає, де, що і як шукати на кілометрових складах в Італії, щоб здивувати покупців якістю, але при цьому ціни залишити в рамках розумного.


«Чим далі, тим більше я розумію, що, якщо ставитися до бізнесу серйозно, неможливо покрити всі потреби одним стоком або навіть однією країною для закупівлі тканин. В Італії чарівні пальтові тканини, але льон, наприклад, я купую не там. Немає нічого страшного і неможливого в тому, щоб працювати з декількома країнами, вчити нові мови, вникати в нові особливості. Якщо ти хочеш, щоб нова колекція була саме такою, якою ти її придумала в голові, щоб поділ сукні драпірувався так, а не інакше — доведеться потрудитися. Зусилля винагороджуються фотографіями від задоволених покупців», — говорить Надія в матеріалі для сайту TheDevochki.
Саме бажання розвиватися і експериментувати змусило Надію для весняного сезону закупити преміальні пальтові тканини з кашеміром. Задоволення від такого одягу особливе — кашемір невагомий, приємний у використанні і багато років виглядає на диво добре. А я — кашеміровий маніяк, знаю, про що говорю.
Ну і трохи про весняну колекцію. Я б умовно розділила її на кілька напрямків. Перший, звичайно ж, пальто. В кольорах від ніжно-рожевого до темно-сірого, в відтінках для блондинок і брюнеток холодного і теплого типу. Можна підібрати щось довге або щось вкорочене. 
Другий напрямок — це традиційні для цього бренду затишні сукні з трикотажу, що не кошлатиться, не витягується і після тривалого прання тримає форму. Носити такі сукні можна практично в будь-якій ситуації, якщо це не бальний дрес-код. Ну і окремим, третім напрямком, я б виділила колекцію універсальних чорних суконь, які доречні в будь-яких урочистих ситуаціях. 

Червоний кейп Nadi Renardi  2990 грн.

Сіре пальто з чорними рукавами Nadi Renardi  4990 грн.

Блакитне пальто з кашеміру з шерстю Nadi Renardi  4790 грн.

Атласні туфлі — Kachorovska atelier

Hairstyle & MUA G.Bar

Фото: Дмитро Вакулка

Оригінал статті опубліковано на followyournature.blog

Коментарі