© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Вийшла друком книга «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй» - найкращий путівник по найсмачніших, найгарніших та найгостинніших місцях України

Юлія Савостіна і команда презентувала найгарнішу книгу про те, що є в Україні під назвою «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй».

Автори книги – ідеолог руху У пошуках Made in Ukraine Юлія Савостіна, авторка проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна та гастро-експерт Юлія-Аврора Огородник. На презентації тріо авторів зазначили, що це найбільш чесна та об’єктивна книга такого плану – адже до неї були включені лише ті місця чи бренди, які мають кристальну репутацію серед споживачів, бездоганний сервіс та високу якість продукту.

Книга «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй» створена для того, щоб показати і розповісти про тих, кого відома журналістка і її колеги вважають кращими, кого можна показувати гостям, куди обов'язково їздити у відпустку, ходити за покупками і подарунками, куди точно треба забігти пообідати і з'їздити переночувати.

У книзі зібрані адреси обов'язкових до відвідування найкрасивіших місць, гостинних готелів, смачних ресторанів, доброзичливих ферм, талановитих майстерень і магазинчиків, які автори відвідали, перевірили, переконалися в якості і можуть з радістю рекомендувати.

Це – прикладний путівник, який з яскравими фото та об’єктивними відгуками авторів розкаже про найкраще в Україні. Наразі це єдиний путівник з такою кількістю фотоматеріалів – для того, щоб зібрати враження та репортажі для кожної сторінки книги, було потрібно два роки та робота цілої команди фотографів.

Творці книги впевнені, що вона стане найкращим подарунком для всіх: і для зарубіжних гостей, і для українців, які вже багато знають про свою батьківщину. В книзі 256 сторінок фотографій, адрес та історій - вам скрізь захочеться поїхати, купити там щось, спробувати чи зупинитися на ніч. І ви будете приємно вражені, що ці місця справді в Україні!

Вже від 20 грудня книга «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй» знаходиться в продажу в мережах книгарень «Буква», «Є», лавці «Бабуїн», «Довженко книги.кава.кіно», «Моя книжкова полиця» та  Wine’s (Ужгород), а в інтернеті – за посиланням, в інтернет-магазинах Yakaboo,  Grenka та Kniga.biz