© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

В книгарні Буква презентована книга «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй»

Юлія Савостіна і команда презентувала найгарнішу книгу про те, що є в Україні під назвою «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй» - найкращий путівник по найсмачніших, найгарніших та найгостинніших місцях України

Автори книги – ідеолог руху У пошуках Made in Ukraine Юлія Савостіна, авторка проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна та гастро-експерт Юлія-Аврора Огородник.

У книзі зібрані адреси обов'язкових до відвідування найкрасивіших місць, гостинних готелів, смачних ресторанів, доброзичливих ферм, талановитих майстерень і магазинчиків, які автори відвідали, перевірили, переконалися в якості і можуть з радістю рекомендувати.

В книзі 256 сторінок фотографій, адрес та історій - вам скрізь захочеться поїхати, купити там щось, спробувати чи зупинитися на ніч. І ви будете приємно вражені, що ці місця справді в Україні!

Вже від 20 грудня книга «Made in Ukraine. Купуй. Смакуй. Мандруй» знаходиться в продажу в мережах книгарень «Буква», «Є», лавці «Бабуїн», «Довженко книги.кава.кіно», «Моя книжкова полиця» та  Wine’s (Ужгород), а в інтернеті – за посиланням, в інтернет-магазинах YakabooGrenka та Kniga.biz.