© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
19 грудня 2018

Книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» святкує свою річницю

Книга про Україну «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» активно подорожує світом та завойовує серця багатьох іноземців. Вона розповідає про мальовничі місця для відпочинку в Україні, про найсмачніші ресторани та гастрономічні лавки, а також про цікаві сувеніри, якісні речі й звісно про людей, які все це створюють.

Сьогодні, 19 грудня книга святкує річницю та розповідає свою багату на подорожі та презентації історію довжиною в рік. Наразі це вже друга книга, яка написана Юлією Савостіною у співавторстві з тревел-журналістом Лалою Тарапакіною та гастрономічною дослідницею Авророю Огородник. 

«Книга створювалася за декількома обов’язковими принципами. Перш за все, вона повинна була розповісти про місця, які ми можемо з гордістю рекомендувати для відвідування нашим друзям та туристам. Саме тому троє з нас: я, Лала та Аврора особисто побували у кожному місці, про яке йдеться в книзі. Другим критерієм була легка доступність. На жаль, не усі місця ми змогли включити в книгу, адже до них вкрай складно дібратися, а цей факт є досить вагомим при виборі місця для подорожі. Із 165 місць ми відібрали 105. Що ж стосується українських виробників: у книзі відображені ті виробники та бренди, які відзначаються високою якістю продукції та стабільною позицією на ринку», — каже ідеолог книги Юлія Савостіна. 

Усього за рік книга розійшлася тиражом у 7 тисяч примірників та наразі представлена у багатьох посольствах та міністерствах. Нещодавно Юлія Савостіна особисто презентувала книгу на книжній ярмарці у Франкфурті.
 

Коментарі