© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
22 грудня 2018

Made in Ukraine випустили англомовний путівник по Україні Ukraine Travel Guide

Ukraine Travel Guide  англомовний кишеньковий путівник, випущений командою Made in Ukraine. Це  класичний путівник: у ньому зібрані найцікавіші та найбільш захоплюючі місця для відпочинку, пам’ятки культури і архітектури, ресторани та магазини, які користуються популярністю у місцевих жителів  і затятих туристів. Усі пункти були перевірені командою та узгоджені із професіоналами у різних галузях (туристичній, гастрономічній, підприємницькій, культурологічній, історичній).

«Книгу «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» часто купували на подарунок. Після її виходу було дуже багато запитів на випуск pocket варіанту, але я не бачила доцільним переформатовувати книгу. Людям хотілося більше красивих видів, фото та інформації у зручному кишеньковому форматі. Саме тоді я задумалася про те, щоб випустити путівник», — коментує головна авторка та ідеолог проекту Юлія Савостіна.


Відмінність цього путівника від інших полягає в деяких особливостях:

1. Велику кількість фотографій зроблено Instagram фотографами, тому путівник містить багато красивих Insta місць.

2. Окремими об’єктами висвітлена кавова та гастрономічна культури, а також ферми та винні погреби, які наразі є актуальною та популярною темою.

3. Підбірка ресторанів та інших закладів харчування здійснювалась за участю експертів найвагомішої гастрономічної премії «Сіль».

4. Є перелік та фото найкрасивіших муралів столиці, які слугують яскравим прикладом сучасного мистецтва.

4. Є розділ з легендами, якими окутані найцікавіші та найвизначніші місця країни.

5. Виокремлені найяскравіші події в Україні, які відбуваються регулярно в різних куточках країни і варті уваги туристів. 

«Оскільки книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» дала дуже великий поштовх та зацікавленість поїхати у подорож Україною, то людям захотілося подорожувати з книгою, але  взяти її з собою важко, адже вона — велика. Міністерство інформаційної політики, яке займається просуванням України за кордоном сильно підтримало нас у ініціативі створення путівника, тому хочется окремо сказати їм «спасибі», адже без них ми би не впоралися. Тому перший тираж відправляється у міністерство на благо популяризації країни», — каже Юлія Савостіна. Також Юлія повідомляє, що серія продовжиться та найближчим часом вийдуть англомовні путівники, окремо по областям та містам: маршрути по Карпатам, Києву та Київській області, Львову, Одесі та Одеській області.

Як повідомляють в офісі Made in Ukraine, путівник буде доступний для продажу через кілька тижнів, а в наступному році його можна придбати на Amazon.

 

Коментарі