© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
05 березня 2019

Вийшов у світ The Ukrainian Carpathians travel guide!

Команда Made in Ukraine разом із запрошеним автором, відомою українською travel журналісткою Лалою Тарапакіною випустила третій путівник Україною. Цього разу він присвячений Карпатам. 
Творці путівника говорять, що це перший англомовний гайд по Карпатам такого рівня і якості. В ньому ви можете знайти найновішу і найактуальнішу інформацію: всі дороги і маршрути, в тому числі і незвідані та екстримальні; бальнеологічні курорти; найсмачніші і найгостинніші ресторани; найпопулярніші і найкрасивіші місця з чанами; адреси садиб, а також поради, як їх обрати; туристичні місця, які допоможуть побачити і зрозуміти усі регіони Карпат. «Такої роботи до нас ніхто не проводив. Зібрати усю цю інформацію для путівника було нелегко. Тут нам дуже допоміг досвід Лали Тарапакіної, яка постійно їздить по регіонам, і знає досконально кожен куточок України. Лала навіть розсекретила нам телефони найкращих постачальників грибів, вишиванок, кераміки та іншої карпатської продукції. Усі ці корисні контакти ви можете знайти в путівнику!» — говорить засновниця Made in Ukraine Юля Савостіна.

 
Вражає путівник і своїми неймовірними світлинами, які збирались у найкращих українських фотографів. Команда Made in Ukraine у березні везе Carpathians travel guide на презентацію до Нью-Йорку, в ООН. Творці сподіваються, що після цього кількість туристів до Карпат збільшиться в рази! Цілком можливо, що в найближчому майбутньому ми побачимо гайд і на рідній мові, адже надходить чимало запитів про переклад на українську. Зараз купити путівник можна на сайті, а через декілька тижнів — в усіх найбільших інтернет-магазинах.

Коментарі