© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
05 квітня 2019

Юлія Савостіна та Made in Ukraine в США

У березні 2019 року засновниця Made in Ukraine Юлія Савостіна у складі делегації «Українські жінки в ООН» побувала на 63 асамблеї ООН у Нью-Йорку, де не тільки прийняла активну участь у обговоренні важливих суспільних питань, але й разом з командою Made in Ukraine просувала українські товари на міжнародному ринку!
«Ця поїздка відбулась в рамках об’єднання громадських організацій під егідою проекту «Українські жінки в ООН», —  розповідає Юлія. —  На кожну асамблею приїжджають незалежні громадські організації, які бажають прийняти участь у соціально-вагомих панелях обговорення. Цього разу питання стосувались гендеру і жінок при владі. Зараз у всьому світі це дуже важливі теми — на асамблеї було 9 тисяч представників неофіційних делегацій зі всього світу! 
В рамках цієї асамблеї також проводиться ярмарка, на якій організації всіх країн представляють свої продукти. Частіше за все це те, що зроблено своїми руками і відображає країну. Індія, наприклад, привезла неймовірні пашміни, в Перу були іграшкові лами… Ми везли цілий пул виробників, у нас їх було 13. Зараз можу сказати, що першими ми продали м’які іграшки (ТМ Freia). Усі до Паски купували лляні скатертини з курочками і яйцями (ТМ Moonlinen). Подобались усім пастила (ТМ Brancho) і цукати (ТМ Київське сухе варення). Цікавилися люди нашою керамікою і… національними сукнями, в яких ми були одягнуті! Кожен третій покупець запитував: «Де можна купити таку сукню?» В наступному році ми обов’язково повеземо їх в Америку. Також усім виробникам, які надавали нам свої товари для США и тим, хто мріє вийти на міжнародний ринок, ми готові надати свої рекомендації і поділитися висновками: що ж все-таки потрібно світу.
Що стосується ярмарки у Вашингтоні, то це був закритий захід з людьми, які займаються торгівлею. Зараз ми чекаємо від них заявку на те, що вони беруться продавати на території США». 
Як каже Юлія, поїздка в Америку була ознайомчою — щоб зрозуміти американський ринок і його специфіку. Американці звикли робити покупки, у них це щось на кшалт «національного спорту» по вихідним. Ну а для Юлії і команди Made in Ukraine — це новий виклик і нові можливості просування українських товарів на міжнародному рівні.
 

Коментарі