© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
05 квітня 2019

Велика презентація путівників Travel Guide від Made in Ukraine

28 березня у Києві, в Urban space 500 відбулась презентація п’яти путівників Україною Travel Guide, створених командою Made in Ukraine. Гайди по всій Україні, Карпатам, Києву та околицям, Одесі та околицям, Львову були написані у співавторстві з кращими знавцями країни та свої міст: Арсенієм Фінбергом, Лалою Тарпакіною, Ігорем Лильо, Олександром Бабічем.

«Такої кількості близьких і рідних мені людей я давно не бачила, — каже Юлія Савостіна. — Це була душевна зустріч, і дуже показовим стало те, що ніхто не брав до рук телефону, не намагався зробити фото… Всі насолоджувались прекрасним вечором і розмовами».
В закупці і розповсюдженні путівників команду Made in Ukraine підтримало МІП (Міністерство інформаційної політики). Як сказав секретар МІПу Артем Біденко: «5-7 років назад важко було уявити собі проект подібної якості». І це дійсно так — путівники відзначаються неймовірною естетикою, чудовим дизайном, вони всі модернові, в них дуже багато уваги приділено фотоконтенту. Особливістю гайдів стали також тематичні, без зайвих довгих історичних описів, маршрути, з якими дуже зручно пізнавати місто. 

«Made in Ukraine має формат, який відрізняється від моїх попередніх робіт, — ділиться своїми враженнями автор львівського путівника, відомий історик та гід Ігор Лильо, який разом з іншими авторами був присутній на презентації. — У нього більш прикладне та практичне значення, він не обтяжений великою кількістю фактажу, який іноді може виявитися для туриста зайвим. В путівнику витриманий баланс практичної інформації та історії. Він заохочує людину до певних речей і дає можливість самостійно відкрити для себе місто». 
Його підтримує Арсеній Фінберг, який написав гайд по Києву та регіонам: «В путівнику ви знайдете лише базові історичні факти і максимум найкрасивіших місць, де можна зробити селфі, прогулятись, розважитись, насолодитися прекрасною природою та їжею». 
Одесит Олександр Бабіч розповів про практичну сторону написання путівника: «10-річний досвід роботи дозволяє вже відчувати, що захоче почути турист, чим його можна захопити. До того ж, є так звана «обов’язкова програма» — і тут вже важко сказати, чи це туристи мене привчили розповідати про певні речі, чи це я сам того не помічаючи, щоразу розповідаю про щось, що мені дуже близьке».
А тревел-жерналістка, автор путівника про Карпати Лала Тарапакіна відзначила, що їй завжди приємно працювати з командою Made in Ukraine, тому вона відразу зрозуміла, що результат буде чудовим: «Просто дуже люблю працювати з командою Made in Ukraine, бо це результат завжди передбачувано прекрасний. Гайд вийшов таким собі зручним, класним малюком, з яким комфортно подорожувати і який хочеться нюхати (сміється). Думаю, цей путівник для таких людей, як я — закоханих мандрівників».

Плани у Юлії Савостіної та команди Made in Ukraine грандіозні! «Ми надіємося, що в цьому році зробимо ще сім путівників по новим українським містам! — каже Юлія. —  Мрію, що перші три будуть про Тернопільську, Херсонську області та Харків. Херсон неповторний своєю природою, а Тернопілля — замками. До того ж на Тернопільщині прекрасно розвивається гастротуризм!» 
Тираж кожного путівника — 4000 екземплярів. Частину книг викупило МІП, і гайди вже роз'їхались по посольствам у різні куточки світу.
Купити книгу можна на сайті http://followyournature.blog/shop/ і yakaboo.ua.
А подивитися більше фото з презентації можна тут.

Коментарі