© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
24 травня 2019

Презентація Lviv Travel Gide у Львові

23 травня у Львові команда Made in Ukraine та її засновниця Юлія Савостіна разом із відомим істориком, екскурсоводом Ігорем Лільо презентували кишеньковий англомовний путівник Lviv Travel Gide. 
Презентація відбулася в Grand Café Leopolis. У колі друзів, колег, журналістів Юлія та Ігор розповіли про роботу над путівником та особливості гайду.
«Історія про путівники народилася ще 2018 року, коли ми з Авророю Огородник та Лалою Тарапакіною випустили книгу «#Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй». Тоді книжка розійшлася великим накладом, але дуже багато запитів було про те, що хотілося б якусь кишенькову версію. Тоді я думала, що б таке зробити, і вирішила, що все-таки кишенькова версія #Made in Ukraine — не дуже доречна — треба робити класичний путівник», — розповідає Юля.
Так почалася робота над путівниками по великим містам України (Києву, Одесі, Львову) та Карпатам. У співавтори Юлія Савостіна шукала найкращих знавців свого міста. «Нам потрібні були люди, закохані в своє місто і які б могли закохати у нього інших, добре знали своє місто та були авторитетом для місцевих жителів. У Львові ми обрали Ігоря Лільо», — додає Юля.


«Путівник Lviv Travel Gide  має прикладне та практичне значення, він не обтяжений великою кількістю фактажу, який іноді може виявитися для туриста зайвим. — коментує Ігор Лільо. — В путівнику витриманий баланс практичної інформації та історії. Він заохочує людину до певних речей і дає можливість самостійно відкрити для себе місто. Я часто кажу своїм туристам — одна з найкращих речей, які ви можете зробити у Львові — це спробувати тут загубитися. І якщо вам це вдасться — то ви відкриєте для себе багато цікавого. Я думаю, що путівник від Made in Ukraine сприяє тому, що людина, гуляючи від одного місця до іншого, може обирати, що їй ближче та цікавіше. Я намагався розробити маршрути таким чином, щоб вони давали можливість людині побачити як найзнаковіші об’єкти Львова, так і ті, які ще не захоплені основною масою туристів. Зрозуміло, що без площі Ринок ми не обійдемося, але я намагався скерувати в той Львів, який має певний шарм, і в якому, як я люблю казати, «ще люди живуть». 
Під час презентації гості могли не тільки поспілкуватися з авторами гайду і задати їм питання, але й купити путівники за спеціальною ціною та отримати автографи.
Нагадаємо, що команда Made in Ukraine уже випустила п’ять путівників: Україною, Києвом та регіоном, Одесою та регіоном, Львовом, Карпатами. В планах — нові гайди по новим цікавим місцям. «Ми надіємося, що в цьому році зробимо ще сім путівників по новим українським містам! — каже Юля. —  Мрію, що перші три будуть про Тернопільську, Херсонську області та Харків. Херсон неповторний своєю природою, а Тернопілля — замками. До того ж на Тернопільщині прекрасно розвивається гастротуризм!» 
Купити путівники можна на сайтах followyournature.blog/shop/ і yakaboo.ua.
 

Коментарі