© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
03 червня 2019

Фестиваль Made in Ukraine. Зустрічаємо літо!

Найбільший фестиваль українських товарів зустрів літо на Подолі, на своїй звичній локації — Контрактовій площі!
Програма, як завжди, була дуже насиченою.

Гості Made in Ukraine насолоджувалися смачним фудкортом, дитячою зоною з babysitter та різноманітними майстер-класами для дітей, танцями «Життєлюбів» під музику оркестру, справжнім зеленим оазисом посеред площі з натуральною травою та деревами, танцювальним майстер-класом від Hot Boogie Club, виступом гуртів Nude Voices та Funk Avenue, eco track з машинами на радіоуправлінні. 
Окрім насиченої програми організатори підготували ще декілька сюрпризів та несподіванок. Наприклад, у лаунж-зоні Ukraine 360 від Ukraine Now за допомогою VR окуляр можна було вирушити у подорож всією Україною, не сходячи з місця.
У неділю, 2 червня Оксана Стехіна, яка є авторкою знаменитої книги «Що в тарілці», провела лекцію, присвячену правильному харчуванню.
А Dance centre Myway виступив із запальним танцювальним шоу.
Окрім насиченої розважальної програми, Made in Ukraine привертає увагу до соціальних ініціатив та благодійних проектів, тому на фестивалі були присутні дві благодійні організації, яким зміг допомогти кожен:

  • «Світ я чую тебе» продавали еко-сумки та декор для дому, аби зібрати кошти на те, щоб відправити діток із проблемами зі слухом у реабілітаційний табір.
  • Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю продавав вироби, котрі вони виготовляли разом з дітками.
  • Книжкобус від благодійного фонду «Кол» організовував веселі ігри та читання, де також можна було придбати вживані книги, кошти від яких підуть на нове обладнання для порятунку новонароджених діток.

Окрім благодійних та соціальних ініціатив, Made in Ukraine сповідує філософію свідомого споживання, саме тому відкрив власну точку з кавою, яку продавали виключно у стаканчиках та з трубочками, які компостуються.

Більше фото дивіться тут.

Коментарі