© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
02 жовтня 2019

На Made in Ukraine розкажуть, де і як взяти кошти на розвиток своєї справи

5-6 жовтня на Контрактовій площі відбудеться осінній фестиваль Made in Ukraine. Генеральним партнером фестивалю став УКРГАЗБАНК, який приготував для гостей фестивалю особливу локацію. 


На Made in Ukraine працюватиме міні-офіс УКРГАЗБАНКу, де усіх бажаючих консультуватимуть і нададуть вичерпні відповіді на головні питання бізнесу – де і на яких умовах взяти гроші на розвиток своєї справи?
Державний УКРГАЗБАНК зарекомендував себе на ринку провідним ЕКО-банком, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та енергозбереження. Також у банку пишаються досягненнями у роботі з малим та середнім бізнесом. Тільки за минулий рік обсяг кредитування, яке отримали представники МСБ, збільшився в 2,5 рази – до 5 млрд грн. Посилюючи підтримку українському бізнесу, УКРГАЗБАНК розробляє нові програми з лояльними умовами. Однією із найактуальніших та, мабуть, найцікавіших для підприємців є програма ЕКО-БУМ. 
Нова ініціатива розроблена саме для представників МСБ, які прагнуть не лише заробляти, а й суттєво економити. Банкіри допоможуть розібратися у потребах бізнесу і розробити індивідуальний план розвитку. Програма передбачає окремий набір фінансових інструментів для різних бізнес-напрямів. Сучасні програми знайдуть для себе підприємці та невеликі компанії, бізнесмени, що займаються відновлюваною енергетикою, аграрії, товаровиробники, підприємства торгівлі. 

Сьогодні основна проблема МСБ – це брак комунікації та знань. Потенційні клієнти мають велику потребу у фінансуванні, проте часто не знають існуючих можливостей. Наприклад, 90% МСБ в агросекторі не розуміють, що можна і треба будувати ефективні та прозорі відносини з банком. Підприємці не завжди знають про цікаві продукти, міжнародні програми, можливості фінансування технічної та енергетичної модернізації виробництва. У цих процесах потрібна допомога спеціалістів, і програма ЕКО-БУМ покликана саме для цього. Окрім того, у рамках ініціативи будуть пропонуватися рішення, як зробити виробництво ефективнішим та менш затратним. Банк має штат експертів, які можуть проаналізувати весь виробничий процес клієнта. Якщо підприємство хоче покращити свою ефективність за рахунок модернізації, банкіри нададуть рекомендації щодо того, як це краще зробити, а також порадять партнерів, які мають успішний досвід в реалізації саме таких проектів. 

«Багато банків розцінюють клієнтів в малому бізнесі виключно як споживачів масових продуктів. Встановлюються певні рамки і параметри продуктів, і якщо клієнт їм відповідає, тоді з ним працюють. Ми ж не хотіли йти по шляху створення фінансового супермаркету для МСБ. Ми вирішили не продавати продукти банку, а шукати шляхи вирішення проблем своїх клієнтів і будувати партнерські відносини зі своїми клієнтами, — кажуть представники УКРГАЗБАНКу. — Зараз це принципово відрізняє нас від інших банків. Підприємці приходять до нас шукати вирішення своїх проблем і отримувати поради по кращому управлінню фінансами. Сьогодні частка кредитів, виданих малому і середньому бізнесу в Україні, менше 10% від загальної кількості виданих кредитів юридичним особам. У той час як в ЄС цей показник більше 60%. А саме малі та середні підприємства (за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі) забезпечують 80% робочих місць. Український бізнес як ніколи потребує нашої підтримки для розвитку і ми готові її надати». 

У міні-офісі, що працюватиме на Made in Ukraine, будуть консультувати саме у рамках програми ЕКО-БУМ. І, готуючись, до зустрічі з представниками банку, хочемо повідомити, що УКРГАЗБАНК пропонує наступні можливості для підприємців:
–      кредити на розвиток бізнесу чи поповнення обігових коштів
–      кредити на придбання транспорту/техніки/обладнання
–      енергоефективні кредити
–      овердрафти
–      мікрокредити
–      лізинг
–      кредити для комунальних підприємств та ОСББ
–      кредити на придбання еко-транспорту та сільгосптехніки.
 

Коментарі