© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами
09 жовтня 2019

Made in Ukraine підписав договір FUR FREE RETAILER STATEMENT OF ASSURANCE

Фестиваль Made in Ukraine підписав рітейл договір FUR FREE RETAILER STATEMENT OF ASSURANCE, основний зміст якого полягає в повній відмові від продажу хутряних виробів.
З наступного сезону на маркеті Made in Ukraine не будуть продаватися товари, одяг чи аксесуари, у складі яких є натуральне хутро тварин. Цей договір є надзвичайно важливим для України та вітчизняних рітейлерів, і команда фестивалю Made in Ukraine сподівається, що їх приклад надихне багатьох інших. 
Як кажуть представники зоозахисної організації UAnimals, по всьому світу FUR FREE політика набирає все більшої популярності, їй слідують такі популярні бренди, як Gucci, Michael Kors, Furla, Jimmy Choo, Stella McCartney, Ralph Lauren, Armani Group, Hugo Boss та Calvin Klein. Ритейлер Net-A- Porter більше не продаватиме вироби з натурального хутра. За останні півтора роки до проекту Fur Free Retailer долучилося 28 дизайнерів: від Andre Tan і Bevza до Lake та ElenaReva. Також, за словами Олександра Тодорчука, ініціатора UAnimals, відмову від продажу хутра підтвердили Кураж Базар, Гешефт маркет та сервіс Oh My Look.

Коментарі