© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Про нас

Проект Made in Ukraine було започатковано українською журналісткою та блогеркою Юлією Савостіною 13 лютого 2013 року як персональний експеримент, що проходив на сторінках онлайн-видання Delo.ua. Тоді мета його полягала у спробі перевірити, чи можна прожити цілий рік, користуючись лише товарами українського виробника.

Експеримент став не просто відкриттям, він спричинив справжній флешмоб серед активних українців, лідерів думок та зірок — стало зрозуміло, що в Україні виробляється майже все, що потрібно для звичайного сучасного життя.
Після двох українських вечерь для підприємців та журналістів у червні 2014 року Юлія та її команда організували перший фестиваль «У пошуках Made in Ukraine». Його успіх був неймовірним! Всі компанії, що взяли участь у маркеті, розпродали свій товар вже в перший день. Стало зрозуміло — українці повинні мати змогу купувати товари вітчизняного виробництва, і проект має сприяти цьому.

Крім майданчика для зустрічі виробників та покупців, Юлія Савостіна та #madeinukraineteam активно консультують та навчають підприємців, проводять майстер-класи, воркшопи та тренінги, а також допомагають новим бізнесам із стратегічним розвитком.

2015 року фестиваль переїхав на Контрактову площу в Києві, а 2019 — на ВДНГ. Перші фестивалі відвідували близько 15 тис. гостей, а зараз кожний захід #madeinukraine приймає 50-100 тис. відвідувачів. Загалом за більш ніж 30 фестивалів нашими гостями стали близько 2 млн. щасливих відвідувачів.

Made in Ukraine — це не просто ярмарка українських товарів, це маленький світ, в якому комфортно і цікаво усім гостям. У програмі кожного фестивалю — виступи, майстер-класи, вечірня культурна програма. Завжди передбачені зони для дітей, годуючих мам, гостей з собаками.

Але перш за все, Made in Ukraine — це пошуковий журналістський проект, що відкриває українцям нових зірок бізнесу. Маючи в активі найбільший каталог вітчизняних підприємств, Юлія Савостіна та команда продовжує розшукувати нових виробників, перевіряти якість їх товарів, ставлення до покупця і рекомендувати українцям. Саме це було, є і буде місією проекту з самого початку його існування.