© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Про нас

Проект "Made in Ukraine" було започатковано українською журналісткою та блогеркою Юлією Савостіною 13 лютого 2013 року як персональний експеримент, що проходив на сторінках онлайн-видання Delo.ua. Тоді, мета його полягала у спробі перевірити, читає можна прожити цілий рік, користуючись лише товарами українського виробника.

Спочатку метою експеременту було з'ясувати чи можна прожити цілий рік, користуючись лише товарами українського виробника. Експеримент став не просто відкриттям, а й спричинив справжній флеш-моб серед активних українців, лідерів думок та зірок - після постів Юлії стало зрозуміло,
що в Україні виробляється майже все, що потрібно для звичайного сучасного життя.

Після двох українських вечерь для підприємців та журналістів, Юлія та її команда організували перший фестиваль У пошуках Made in Ukraine у червні 2014 року. Такого успіху не чекали ні учасники, ні команда. Всі компанії, що взяли участь у першому маркеті, розпродали свій товар вже в перший день. Відвідувачі також були дуже активними, що дало зрозуміти - українці повинні мати змогу купувати товари вітчизняного виробництва, і проект має сприяти цьому.

Крім майданчика для зустрічі виробників та покупців, Юлія Савостіна та #madeinukraineteam активно консультують та навчають підприємців, проводять майстер-класи, воркшопи та тренінги, а також допомагають новим бізнесам із стратегічним розвитком.

2015 року фестиваль переїхав на Контрактову площу в Києві, де проходить і досі. Перші фестивалі відвідували близько 15 тис гостей, а зараз кожний захід #madeinukraineteam приймає 50-55 тис відвідувачів. Загалом за 10 фестивалів у Києві нашими гостями стали близько 370 тис киян та мешканців інших міст.

Але перш за все, У пошуках Made in Ukraine - це пошуковий журналістський проект, що відкриває українцям нових зірок бізнесу. Маючи в активі найбільший каталог вітчизняних підприємств, Юлія Савостіна та команда продовжує розшукувати нові, перевіряти їх якість та ставлення до покупця і рекомендувати українцям. Саме це було, є і буде місією проекту з самого початку його існування.