© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Фестиваль "Made in Ukraine"

Оголошуємо сезон фестивалю MADE IN UKRAINE’2018 відкритим!

Найбільший всеукраїнський фестиваль товарів національного виробника. Фестиваль проходить п'ятий рік на Контрактовій площі у Києві, тричі на рік виїзжаємо в інші міста України.

До Києва щоразу приїздить 350-400 підприємців з усієї країни та приходить близько 50 тис. відвідувачів. Кожна подія – це свято для дорослих, дітей та домашніх улюбленців. Величезний ярмарок, смачна їжа, розваги, зони відпочинку, дитячі майданчики.

Запрошуємо вас, шановні підприємці і виробники найкращого українського, долучитися до найбільшого маркета товарів і послуг країни.

 

Що нового у сезоні 2018

 

Фестиваль відтепер є рекомендованим туристичним об’єктом Києва. Ми очікуємо ще більше гостей, зокрема – туристів з інших міст та країн.

 

Ми стали більшими. Цього року фестиваль розширює свою територію від Контрактової площі до пішоходної зони вулиці Сагайдачного.

 

Ми стали красивішими. Новий стиль, нове обладнання! Кожен фестиваль має свою тематику і особливий декор.

 

Ми стали сильнішими. Долучаємо до участі у фестивалі суспільно-важливі проекти і ініціативи. Разом робимо Україну кращою!

 

Формати участі

Маємо на меті зібрати кращих українських виробників на своєму майданчику,
і пропонуємо вам найкращі для цього умови.

Зона маркету

Розмір місця:
глибина – 2,5 м, довжина – від 1 м - 2000 грн

Торгові ряди вкриті від сонця і вітру красивим тентом жовтого кольору. Тент стоятиме уздовж вулиці Сагайдачного, місця бронюються по фасаду. Мінімальна довжина місця – 1 метр, максимальна обмежується розмірами тенту. В глибину всі місця однакові – 2,5 метри.

Меблі не надаємо – кожен учасник оформляє місце самостійно згідно мудборду.  

Місця не відокремлені перегородками – радимо залишити не менше 0,5 м для того, щоб відокремитися від сусідів.

Фуд-зона з мангалами

Розмір місця: 7х3м
Ціна лише у жовтні - 15 000 грн (+вартість електрики)

Майданчик будуєте самостійно згідно вашого фірмового стилю. Обов’язкове правило – фасад має бути дерев’яним. Якщо фасад зроблений з інших матеріалів, узгодьте його з нами.

Ми надаємо підключення до електроенергії та меблі для загального користування для всієї зони фудкорту. Ви можете привозити свої меблі, своїх офіціантів та створювати поруч зі своїми торгівельними місцями лаунж-зони, фото-зони, місця для відпочинку.

 

мобільна кав'ярня

Розмір місця: причеп або автомобіль, переобладнаний в кав’ярню - 3000 грн

У цьому форматі участі ви маєте можливість продавати ЛИШЕ кавові напої, чай, охолоджувальні напої.  

Фуд-зона з вуличною їжею

Розмір місця: 5х3м
Фуд зона з вуличною їжею 9000 грн

Майданчик будуєте самостійно згідно вашого фірмового стилю. Обов’язкове правило – фасад має бути дерев’яним. Якщо фасад зроблений з інших матеріалів, узгодьте його з нами. Ми надаємо підключення до електроенергії та меблі для загального користування для всієї зони фудкорту. Ви можете привозити свої меблі, своїх офіціантів та створювати поруч зі своїм місцем лаунж і фото зону, місця для відпочинку.

 

Розклад фестивалю на 2018 рік

01-02 вересня
2018
місто Київ, Контрактова площа

Влаштовуємо День знань!

08-09 вересня
2018
місто Вінниця, міський парк

Містами за скарбами

06-07 жовтня
2018
місто Київ, Контрактова площа

Влаштовуємо велике українське весілля!

Правила участі у фестивалі

1

Ви можете продавати продукцію тільки українського виробництва, про що має бути вказано на етикетках.

2

Форма власності виробника не має значення – ви можете бути представником великого підприємства, особою-підприємцем або початківцем-хендмейдером. Головне – мати власний продукт!

3

Вся продукція має бути сертифікована відповідно до українського чинного законодавства та санітарних норм, мати етикетки, цінники та інформацію про склад продукції.

4

Фестиваль перетворюється на туристичний об’єкт, тому вимоги до стилю та естетичності підвищуються. Ваше місце має бути оздобленим виключно натуральними матеріалами і живими квітами – це обов’язкова умова участі!

5

Між учасниками не буде кордонів, тож, якщо вам необхідно відокремитись, ви можете ставити ширми, стеллажі, своє особисте обладнання. Врахуйте це під час вибору розміру вашого місця.

6

Ми не надаємо меблі. Для учасників зони маркету буде встановлено тент.

7

Учасники зон фудкорту і гастрономії, а також косметики мають дотримуватися санітарних норм та мати відповідні до видів діяльності документи та сертифікати.

8

Рекомендуємо використовувати мобільні термінали. Наявність терміналу підвищує продажі – покупцю не потрібно йти до банкомату за готівкою, тому рішення про покупку буде прийнято швидше.

Бери учать у фестивалі "Made in Ukraine"

Заповніть реєстраційну форму
та дізнайтеся про правила

Зареєструватися