© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Фестиваль Made in Ukraine

Made in Ukraine — це найбільший всеукраїнський фестиваль товарів національного виробника. Уже п'ятий рік ми проводимо його у Києві, декілька разів на рік виїжджаємо в інші міста України. До столиці щоразу приїздить 350-400 підприємців з усієї країни та приходить від 50 до 100 тис. відвідувачів. Кожна подія — це свято для дорослих, дітей та домашніх улюбленців! Тут можна знайти все: величезний ярмарок, смачну їжу, розваги, майстер-класи, зони відпочинку, дитячі майданчики, куточки для матусь з немовлятами.

Запрошуємо вас, шановні підприємці і виробники найкращого українського, долучитися до найбільшого маркету товарів і послуг країни.

 

Оголошуємо сезон 2019 відкритим!

Що у нас нового?

 

Фестиваль є рекомендованою туристичною подією Києва. Анонси наших подій ви можете знайти в усіх офіційних путівниках столиці.

 
 

Фестиваль підкорює не тільки Україну (у цьому році планується тур по шести містам країни), але й увесь світ! Цього року Made in Ukraine побачить Нью-Йорк, Вашингтон, Мюнхен, Женева та Страсбург!

 

Фестиваль став максимально комфортним для кожного відвідувача. Фуд-корти, ярмарка, лаунж- та фотозони, розважальні та культурні програми — для дорослих; ігрові майданчики з корисними та пізнавальними інтерактивами — для дітей; куточки з усім необхідним (від місця для годування до памперсів) — для мам с немовлятами; спеціальні зони з кормом — для собак.

 

Фестиваль став ще сильнішим! Кожного разу ми все більше долучаємо до участі суспільно-важливі проекти і ініціативи. Разом робимо Україну кращою!

 

Формати участі

Наша мета - зібрати найкращих українських виробників на своєму майданчику.
Пропонуємо вам найкращі для цього умови.

Зона маркету

Розмір місця:  мінімальна довжина — 1 м. В глибину всі місця однакові — 2,5 м. Місця бронюються по фасаду.

Ціна:  1м - 3000 грн за 2 дні участі.

Особливості:  торгові ряди вкриті від сонця і вітру красивим тентом жовтого кольору. Місця не розділені перегородками, тому радимо залишити не менше 0,5 м для того, щоб відгородитися від сусідів.

Фуд-зона з мангалами

Розмір місця:  6х3 м. Споживання електроенергії до 6 кВт/год.

Ціна:  15 000 грн за 2 дні.

Особливості:  майданчик оформлюється самостійно та має гармоніювати з екостилем фестивалю. Зовнішній вигляд локації має бути затверджений з організаторами. Фестиваль надає підключення до електроенергії та меблі для загального користування для всієї зони фудкорту.

Ви можете привозити свої меблі, офіціантів та створювати поруч лаунж- та фотозони, місця для відпочинку. Обов’язковим є дотримання правил безпеки: асфальт під робочим місцем має бути накритий, стенд повинен бути огороджений задньою стінкою і дахом. У всіх мають бути вогнегасники.

 

мобільна кав'ярня

Розмір місця:  2х2 м. Споживання електроенергії до 4 кВт/год.
*Якщо розмір, або потреба у споживанні буде більшою, вартість участі перераховується.

Ціна:  3000 грн за 2 дні.

Особливості:  у цьому форматі ви маєте можливість продавати лише кавові напої, чай, охолоджуючі напої. Зовнішній вид майданчика узгоджується з організаторами.

На фестивалі може бути не більше трьох мобільних кав’ярень, тому радимо не вагатися з подачею реєстрації на участь. Перевага надається учасникам, які користуються біорозкладним посудом.

Фуд-зона з вуличною їжею

Розмір місця:  5х3 м. Споживання електроенергії до 6 кВт/год.
*Якщо розмір, або потреба у споживанні буде більшою, вартість участі перераховується.

Ціна:  10 000 грн за 2 дні.

Особливості:  майданчик оформлюється самостійно та має гармоніювати з екостилем фестивалю. Зовнішній вигляд локації має бути затверджений з організаторами.

Фестиваль надає підключення до електроенергії та меблі для загального користування для всієї зони фудкорту. Ви можете привозити свої меблі, офіціантів та створювати поруч лаунж- та фотозони, місця для відпочинку.

 

Розклад фестивалів сезону 2019

5-6 жовтня

Закриття сезону. Місце проведення — Контрактова площа

12-13 жовтня

День Запоріжжя та Покровський Ярмарок 2019

Дата незабаром

Грудень 2019. Місце проведення — незабаром

Дата незабаром

Грудень 2019. Місце проведення — незабаром

Правила участі у фестивалі

1

Ви можете продавати продукцію тільки українського виробництва, про що має бути вказано на етикетках.

2

Форма власності виробника не має значення — ви можете бути представником великого підприємства, особою-підприємцем або початківцем-хендмейдером. Головне — мати власний продукт!

3

Вся продукція, яка підлягає сертифікації, має бути сертифікована відповідно до українського чинного законодавства та санітарних норм; мати етикетки, цінники та інформацію про склад продукції.

4

У фестивалю дуже чітко регламентовані вимоги стосовно зовнішнього оформлення локацій. Кожен фестиваль має свою тематику, згідно якої усім учасникам надсилається мудборд. Участники забов’язані попередньо (до підтвердження реєстрації) узгодити свій стенд з менеджером фестивалю, показавши йому ескіз або фото майданчика. Менеджер має право внести свої корективи в оформлення стенду — щоб він максимально гармоніював із загальною концепцією події.

5

Між учасниками не буде кордонів, тому, якщо вам необхідно відокремитись, ви можете ставити ширми, стелажі, своє особисте обладнання. Врахуйте це під час вибору розміру вашого місця.

6

Ми робимо все можливе, щоб місце вашої локації було максимально комфортним. Уся зона маркету знаходиться під захисним тентом: тому не потрібно ставити додаткових шатер усередині основного шатра, парасольок поруч з локацією та інших предметів, які дисонують з загальним виглядом фестивалю. Красивими мають бути не тільки ваші товари, але і місце продажу!

7

Ми можемо надати меблі в оренду за додаткову оплату, але про це потрібно обов'язково попередити організаторів не пізніше ніж за сім днів до початку фестивалю.

8

Ми наполягаємо на використанні мобільних терміналів. Як показує досвід, левова частка продажів здійснюється саме через безготівковий розрахунок. До того ж, гостю не потрібно йти до банкомату за готівкою, тому рішення про покупку буде прийнято швидше. Якщо у вас немає терміналу — ми готові його надати.

9

У випадку якщо ви вирішили відмовитись від участі у фестивалі більш ніж за 14 днів — ми повертаємо 50% від суми. Якщо рішення прийняте менш ніж за 10 днів — гроші не повертаються. Це пов’язане з тим, що ми заздалегідь розраховуємося з нашими підрядниками та робимо інші оплати, яких потребує фестиваль.

10

Учасник зобов’язується приймати участь в усі дні фестивалю: немає можливості, до прикладу, бути присутнім один день, а два чи три — пропустити. Те саме стосується часу: є чіткий таймінг кожного дня, якого необхідно дотримуватись.

Беріть участь у фестивалі Made in Ukraine

Заповнюйте реєстраційну форму

Зареєструватися