© 2014 — 2018 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Краще українське:
люди, події, товари, послуги

#madeinukraine

Всеукраїнський рух #madeinukraine в 2013 розпочався з публічного експерименту «У пошуках Made in Ukraine» – як прожити рік, користуючись тільки товарами українського виробництва. Експеримент був задуманий журналісткою Юлією Савостіною ще в 2011 році. Ці п’ять років ми робимо те, що любимо більше за все – розвиваємо та підтримуємо вітчизняних виробників товарів та послуг.

Що ми робимо для українського бізнесу? Ми створили майданчик для всіх, хто хоче взаємодіяти зі своїми покупцями – фестиваль «Made in Ukraine», який провели вже 16 разів. Ми проводимо воркшопи, майстер-класи, консультуємо бізнес з питань маркетингу, створення репутації, продуктової політики та налагодження бізнес-процесів. Також разом з державою ми працюємо над виведенням українських товарів на полиці європейських супермаркетів та ярмарків. А також продовжуємо мандрувати країною, аби знаходити нові майстерні та виробництва, та розповідати про це споживачам.

Головна мета проекту – популярізація продукції, бізнесів,
 туристичних локацій, готелей та ресторанів, що можуть бути рекомендованими
і внутрішньому споживачу, і всьому світові.

Пошук

Введіть назву компанії або товару

Анонси подій

Новини

Почему я очень хочу #madeinukraine в новом ЦУМе
18 березня 2016

ЦУМ, один из главных магазинов города, манил яркими для 90-х витринами и ассортиментом. На первом этаже было множество часов и косметика марок, которые я не могла себе позволить, хоть самой дорогой была L’Oreal. 

Фестиваль #madeinukraine в цифрах и фактах
02 вересня 2015

Эксперимент «год на всем украинском», на который я пошла в 2013 году и который описывала в блоге на Деле, вылился в огромную поддержку читателей, а потом и в фестиваль украинских производителей. Сначала маленький семейный, а теперь большой городской. А поскольку 5й фестиваль — это все таки маленький, но юбилей, мы тут немножко посчитали… 

5 причин сходить на фестиваль «В поисках made in Ukraine»
25 червня 2015

Четвертый фестиваль украинских производителей, который пройдет на Контрактовой площади 27-28 июня, приготовил много нового для участников и гостей. Мы попробуем убедить вас, почему вам надо обязательно приехать.

Четвертый фестиваль «Made in Ukraine»
26 травня 2016

Четвертый фестиваль «Made in Ukraine» состоится на Контрактовой площади в Киеве 27-28 июня.

Читати далі

Бренди