© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Краще українське:
люди, події, товари, послуги

#madeinukraine

Всеукраїнський рух #madeinukraine в 2013 розпочався з публічного експерименту «У пошуках Made in Ukraine» – як прожити рік, користуючись тільки товарами українського виробництва. Експеримент був задуманий журналісткою Юлією Савостіною ще в 2011 році. Ці п’ять років ми робимо те, що любимо більше за все – розвиваємо та підтримуємо вітчизняних виробників товарів та послуг.

Що ми робимо для українського бізнесу? Ми створили майданчик для всіх, хто хоче взаємодіяти зі своїми покупцями – фестиваль «Made in Ukraine», який провели вже 16 разів. Ми проводимо воркшопи, майстер-класи, консультуємо бізнес з питань маркетингу, створення репутації, продуктової політики та налагодження бізнес-процесів. Також разом з державою ми працюємо над виведенням українських товарів на полиці європейських супермаркетів та ярмарків. А також продовжуємо мандрувати країною, аби знаходити нові майстерні та виробництва, та розповідати про це споживачам.

Головна мета проекту – популярізація продукції, бізнесів,
 туристичних локацій, готелей та ресторанів, що можуть бути рекомендованими
і внутрішньому споживачу, і всьому світові.

Пошук

Введіть назву компанії або товару

Анонси подій

Новини

Велика презентація путівників Travel Guide від Made in Ukraine
05 квітня 2019

28 березня у Києві, в Urban space 500 відбулась презентація п’яти командою Україною Travel Guide, створених проектом Made in Ukraine. Гайди по всій Україні, Карпатам, Києву та околицям, Одесі та околицям, Львову були написані у співавторстві з кращими знавцями країни та свої міст: Арсенієм Фінбергом, Лалою Тарпакіною, Ігорем Лильо, Олександром Бабічем.

Юлія Савостіна та Made in Ukraine в США
05 квітня 2019

У березні 2019 року засновниця Made in Ukraine Юлія Савостіна у складі делегації «Українські жінки в ООН» побувала на 63 асамблеї ООН у Нью-Йорку, де не тільки прийняла активну участь у обговоренні важливих суспільних питань, але й разом з командою Made in Ukraine просувала українські товари на міжнародному ринку!

Вийшов у світ The Ukrainian Carpathians travel guide!
05 березня 2019

Команда Made in Ukraine разом із запрошеним автором, відомою українською travel журналісткою Лалою Тарапакіною випустила третій путівник Україною. 

Освітня програма для крафтових виробників «Фудпросвіта»
01 березня 2019

Читати далі

Бренди