© 2014 — 2019 MADE IN UKRAINE
Слідкуйте за нами

Краще українське:
люди, події, товари, послуги

#madeinukraine

Всеукраїнський рух #madeinukraine в 2013 розпочався з публічного експерименту «У пошуках Made in Ukraine» – як прожити рік, користуючись тільки товарами українського виробництва. Експеримент був задуманий журналісткою Юлією Савостіною ще в 2011 році. Ці п’ять років ми робимо те, що любимо більше за все – розвиваємо та підтримуємо вітчизняних виробників товарів та послуг.

Що ми робимо для українського бізнесу? Ми створили майданчик для всіх, хто хоче взаємодіяти зі своїми покупцями – фестиваль «Made in Ukraine», який провели вже 16 разів. Ми проводимо воркшопи, майстер-класи, консультуємо бізнес з питань маркетингу, створення репутації, продуктової політики та налагодження бізнес-процесів. Також разом з державою ми працюємо над виведенням українських товарів на полиці європейських супермаркетів та ярмарків. А також продовжуємо мандрувати країною, аби знаходити нові майстерні та виробництва, та розповідати про це споживачам.

Головна мета проекту – популярізація продукції, бізнесів,
 туристичних локацій, готелей та ресторанів, що можуть бути рекомендованими
і внутрішньому споживачу, і всьому світові.

Пошук

Введіть назву компанії або товару

Анонси подій

Новини

Made in Ukraine переїжджає!
05 лютого 2019

Організатори фестивалю Made in Ukraine повідомляють, що з відкриттям фестивального сезону в квітні на відвідувачів чекає багато сюрпризів, у тому числі нове місце проведення фестивалю.

Made in Ukraine випустили англомовний путівник по Україні Ukraine Travel Guide
22 грудня 2018

Ukraine Travel Guide — англомовний кишеньковий путівник, випущений командою Made in Ukraine. Це — класичний путівник: у ньому зібрані найцікавіші та найбільш захоплюючі місця для відпочинку, пам’ятки культури і архітектури, ресторани та магазини, які користуються популярністю у місцевих жителів і затятих туристів. Усі пункти були перевірені командою та узгоджені із професіоналами у різних галузях (туристичній, гастрономічній, підприємницькій, культурологічній, історичній).

Книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» святкує свою річницю
19 грудня 2018

Сьогодні, 19 грудня книга святкує свою річницю та розповідає свою багату на подорожі та презентації історію довжиною в рік.

Фестиваль Made in Ukraine у ЦУМі: Christmas market
17 грудня 2018

14-16 грудня в найвідомішому універмазі Києва пройшов фестиваль Made in Ukraine: Christmas market.

Читати далі

Бренди