Новини

АТБ, Нова пошта та Rozetka запускають доставку їжі

20 березня

інші новини

Супермаркет АТБ, компанії Нова Пошта та Rozetka запускають пілотний проект з доставки їжі для того, щоб люди могли повноцінно дотримуватись карантину

«Сьогодні ми разом з АТБ і Новою поштою запускаємо доставку продуктів харчування додому. Починаємо з Дніпропетровської області — за кілька днів ми сподіваємося протестувати формат, зрозуміти наскільки те, що ми пропонуємо, підходить людям, чи будуть вони користуватися такою пропозицією. Це також можливість на відносно невеликому обсязі усунути потенційні труднощі, які можуть виникнути, — написав на своїй сторінці у Facebook Владислав Чечботкін, власник Rozetka. — Функції в партнерстві розподілилися наступним чином: АТБ формує пакети і продає всі продукти за мінімально можливою ціною. ROZETKA надає свій сайт для їх розміщення і обробляє всі замовлення безкоштовно, тому що у АТБ є роздрібна мережа, але немає онлайну. Нова пошта за собівартістю доставляє замовлення вам додому. За планом від моменту замовлення до моменту отримання набору повинно пройти 3-5 годин. Якщо все вийде, найближчим часом ми запустимо проект по всій країні».
В рамках пілотного проекту програма доставки може запропонувати три різних продуктових набори: маленький, середній, великий. Вони включають в себе яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, воду, фрукти та овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило, серветки. Вартість набору від 400 до 700 гривень.
 

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку