Новини

Made in Ukraine online

15 квітня

інші новини

В умовах карантину сезон щорічних фестивалів Made in Ukraine починається онлайн!
Все, що гості події звикли бачити на івенті, тепер можна знайти на екрані смартфону 21-24 квітня з 11:00 до 21:00.

Онлайн фестиваль відбуватиметься на офіційних сторінках Made in Ukraine: FacebookInstagram.

На вас чекають:

  • Маркет прямо у стрічці новин – улюблені бренди розкажуть про себе та покажуть продукцію в режимі онлайн. Для зручності буде вказана уся детальна інформація та ціни. Все, що залишиться: клікнути по тегу, перейти на сторінку бренду та написати їм в дірект для замовлення.
  • Майстер-класи та лекції у прямому ефірі: разом з Дашою Малаховою можна буде приготувати оригінальну страву, Оля Котрус розповість про те, як створити затишок вдома, а Наталія Гордієнко покаже, як домашню піжаму замінити на українські бренди і бути стильною навіть в умовах карантину. І це ще не всі зіркові гості, які поділяться цікавими лайфхаками та дадуть відповіді на запитання у прямому ефірі. Програма постійно оновлюється.
  • Дитячі майстер-класи: для малюків буде розроблений цікавий інтерактив у форматі прямих ефірів на сторінці у інстаграм. Дитячі майстер-класи також проходитимуть в Zoom, тому встановіть цей додаток. 
  • Музика: протягом фестивалю буде змога послухати діджейскі сети та потанцювати у всіх куточках своєї квартири. І, нарешті, на  фестивалі можна пригубити чогось ігристого з бульбашками, так що діставайте усі свої запаси.

Окрім загальної програми, команда сповіщатимеме у сторіз про спікерів, що буде потрібно для майстер-класу та час ефіру із таймером на який можна натиснути та отримати пряме сповіщення про початок ефіру. 

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку