Новини

«Наш бренд – наш тренд»: BigMedia та Made in Ukraine запустили проект на підтримку МСБ

17 липня

інші новини

BigMedia, найбільший сейлз-хаус зовнішньої реклами в Україні у партнерстві з Made in Ukraine ініціювала новий соціальний проект у зовнішній рекламі, спрямований на підтримку українських підприємців. Проект «Наш бренд – наш тренд» стартував на діджитал екранах у Києві наприкінці червня.
 

«Ми хочемо, аби українських підприємців і українських брендів ставало більше. Це наша спільна справа, — коментують проект представники BigMedia. — Разом із проектом «Наш бренд – наш тренд» ми ставимо собі за мету підтримати діяльність локальних виробників, привернути увагу споживачів й збільшити знання українських брендів, забезпечивши інформаційну підтримку у зовнішній рекламі. Партнером проекту стала команда Made in Ukraine, широко відома своїми успішними і цікавими проектами з популяризації українського продукту та українського бізнесу.
Ми розуміємо з якими складнощами зараз стикаються локальні виробники – наскільки важко  побудувати знання бренду, знайти бюджети на рекламу і розробку креативу, наскільки важко промотувати свою діяльність своїми силами, без підтримки. 
Ми готові надати цю підтримку і запрошуємо українських підприємців до участі у проекті. «Наш бренд – наш тренд» - це спеціальні умови для просування українських брендів у зовнішній рекламі через готову комунікаційну платформу з набутим знанням та всебічна підтримка на усіх етапах. 
Впевнені, що об’єднуючи наші знання і досвід, підтримуючи своїх і один одного, ми здатні долати будь-які виклики і досягати результату. І в умовах новітньої кризи та невизначеності український бізнес та українське суспільство, вже вкотре довели нашу здатність мобілізуватись й разом протистояти викликам. Адже благополуччя всієї країни і суспільства залежить від кожного з нас і тих зусиль, які ми докладаємо». 

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку