Новини

Checkbox — заміна касових апаратів

29 липня

інші новини

Співзасновник monobank Дмитро Дубілет запустив новий проект: продукт Checkbox для управління касою і видачі чеків

Новий сервіс може замінити застарілі касові апарати. На своїй сторінці у Facebook Дмитро детально розповів про продукт:

Що таке Checkbox.
Компанія називається Checkbox. Це програмний продукт, який дозволить українському бізнесу економити гроші і бути ефективнішим. Йдеться про так звані програмні РРО або, простіше, програмні каси. Як зазначає Дмитро, майже кожен бізнес повинен мати касові апарати. Вони дорогі і неефективні. Ринок касових апаратів розділений між кількома компаніями і є класичною олігополією. Завдяки дерегуляції і новим API від податкової стало можливим позбутися, нарешті, від апаратів.

Як це працює.
Дмитро виділяє три сегменти клієнтів.
1. Малий бізнес. Це підприємці, у яких немає великого потоку продажів. Вони зможуть користуватися простою веб-сторінкою, чат-ботом або мобільним додатком, легко формувати чеки і друкувати їх або відправляти клієнту на емейл. Дубілет нагадує, що податкова створила для підприємців також мобільний додаток, але, на жаль, поки що в ньому дуже непросто розібратися, особливо в питаннях електронного підпису.
2. Інтернет-магазини. Тут в рамках нового продукту надається API, яке легко інтегрується з Інтернет-магазинами. Особливість українського е-коммерс полягає в тому, що більшість товарів оплачується при отриманні — і для цього нинішні касові апарати підходять погано. Тепер же можна буде відправляти клієнту чек на емейл автоматом після оплати і отримання товару.
3. Роздрібна торгівля (середній і великий бізнес) — магазини, ресторани і т.д. Тут, знову ж таки, надається просто інструмент для інтеграції з фронт-системами (програма, яка встановлюється в декілька кліків і замінює собою касу). Зараз продукт тестується з декількома великими мережами, які завдяки нам зможуть масштабно економити.

Проект запускається з 1 серпня. Дмитро запрошує всіх бажаючих стати бета-користувачами сервісу. Для цього потрібно залишити свої дані на сторінці www.checkbox.in.ua і отримати інвайт на бета-тестування. 

Програмне забезпечення безкоштовне. Для малого бізнесу одна каса в місяць обійдеться в 149 грн. Для інтернет-магазинів вартість залежить від кількості чеків на місяць. До 100 чеків один чек вартуватиме 49 копійок, до 1 тис. чеків — 29 копійок, а більше 1 тис. на місяць — 19 копійок. Для представників роздрібної торгівлі одна каса обійдеться в 149 грн в місяць, але якщо кас багато, може бути знижка.

На сайті компанії зазначено, що до жовтня діє пільговий період, коли користуватися Checkbox можна безкоштовно.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку