Новини

Online фестиваль «Даруй Made in Ukraine»

08 січня

інші новини

11-14 січня команда Made in Ukraine проведе online фестиваль «Даруй Made in Ukraine». Це вже третій фестиваль подібного формату, головна мета якого — підтримка українських виробників у нелегкі карантинні часи. 

Для брендів — це чудова можливість в умовах карантину підтримати комунікацію зі своїми споживачами та постійними відвідувачами фестивалів, а для прихильників українського — підтримати виробників, і, звісно, підготувати подарунки Made in Ukraine для прийдешніх свят або просто побалувати себе.
Фестиваль триватиме 4 дні і проходитиме на офіційних сторінках Made in Ukraine: Facebook та Instagram.
Окрім маркету прямо у стрічці новин, де різноманітні бренди розкажуть про себе та покажуть свою продукцію в режимі онлайн, на всіх чекатимуть й інші активності:
•    Майстер-класи та лекції  у прямому ефірі — гості підготують різноманітні лайфхаки, поради та поділяться особистим досвідом. Так, наприклад, дієтолог Мирослава Ульяніна розповість про детокс після свят; food блогер Аврора Огородник поділиться невідомими (!) фактами про борщ; гіди Олексій Білецький та Олександр Бабич розкажуть, чому слід їхати на південь взимку.
•    Музика — протягом фестивалю будуть проходити музичні вечори.
•    Подарунки від гостей та брендів. 
Посилання на реєстрацію для українських виробників — тут. 
Слідкуйте за оновленнями, розповідайте друзям і разом з нами підтримуйте #madeinukraine.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку