Новини

Україна увійшла до складу Комітету зі всесвітньої продовольчої безпеки ООН

09 лютого

інші новини

Україна увійшла до складу Комітету зі всесвітньої продовольчої безпеки ООН, що підпорядковується ГА ООН та Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО). Про це йдеться на офіційній Facebook сторінці Міністерства закордонних справ України.

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) – спеціалізована установа системи ООН, що займається питаннями міжнародного співробітництва у галузі сільського господарства, підвищенням продуктивності сільського господарства і розвитком сільських територій. Діяльність ФАО спрямована передусім на подолання проблеми бідності і голоду, покращення харчування і вирішення проблеми продовольчої безпеки. Cпеціальні програми ФАО допомагають країнам готуватися до можливого виникнення кризового стану з продовольством і, у разі необхідності, передбачають надання допомоги.


Україна приєдналася до ФАО у 2003 році, є членом більшості технічних комітетів та статутних комісій ФАО, стороною низки конвенцій. За підтримки ФАО в Україні у 2016-2019 років реалізовувався 21 проект технічного співробітництва, а впродовж 2017-2020 – 4-річний проект ФАО з технічної допомоги Україні із захисту лісів та степів з бюджетом $12 млн.
Офіси ФАО відкриті в Києві, Маріуполі та Краматорську. Україна та ФАО співпрацюють у сфері розвитку сімейних фермерських господарств в Донецькій та Луганській областях, підтримки підприємництва у сільській місцевості для ветеранів антитерористичної операції.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку