Новини

Новий стенд Made in Ukraine x Лавка Традицій у «Сільпо» ТРЦ Атмосфера

23 квітня

інші новини

Тепер придбати крафтові вироби можна за новою адресою - Столичне шосе, 103 у ТРЦ Атмосфера.

Ще більше нових український брендів та ще більше крутих речей для затишку вдома можна купити в рамках колаби Made in Ukraine x Лавка Традицій.

ТРЦ Атмосфера стала четвертою у списку стендів з товарами крафтових виробників. Три інших — це «Сільпо» River Mall (Дніпровська набережна, 12); «Сільпо» Gulliver (пл. Спортивна, 1); «Сільпо» Blockbuster (пр-т Степана Бандери, 36).

Нагадаємо, що 1 грудня 2020 проєкт «Лавка Традицій» започаткував новий напрям товарів у партнерстві з Made in Ukraine: у супермаркетах з’явилися корнери із крафтовими речами від маленьких українських ремісників. Відтепер з улюбленого «Сільпо» додому можна принести не тільки купу смачного, але й особливі речі для домашнього затишку. 

Цього року «Лавка Традицій» з Made in Ukraine запропонують товари для домашнього затишку у більшій кількості супермаркетів «Сільпо» по всій Україні. У планах також розширювати і адаптувати асортимент у різних регіонах, а також вводити сезонні та ексклюзивні, вироблені спеціально для проєкту, товари.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку