Новини

Український бізнес зібрав більше 20 мільйонів гривень на відновлення Собору святого Миколая

06 вересня

інші новини

Відомі українські компанії надають благодійні внески на допомогу у відновленні Собору святого Миколая після пожежі, яка сталася 3 вересня. Найбільше постраждали внутрішнє оформлення та орган Національного будинку органної та камерної музики України. 

Першою компанією, яка прилюдно виділила кошти, стала Rozetka. Її власник, Владислав Чечьоткін так написав у своєму Facebook: «Ми не можемо залишатися осторонь. Rozetka виділить 1 000 000 гривень на ці роботи. Закликаємо український бізнес приєднуватися. Це наша історія. Наша гордість. Давайте об'єднаємо зусилля заради її порятунку!»
Ініціативу перейняв CEO Monobank Олег Гороховський. «Монобанк приєднується і теж перерахує 1'000'000 гривень на відновлення костелу Святого Миколая. Спасибі всім небайдужим!», — написав Олег, а згодом додав, що «ми додали в додатку Монобанк в розділі «Благодійність» пункт «Допомога костелу Святого Миколая» та наші клієнти тепер теж можуть допомогти у відновленні прекрасного костелу». 


«Я давно зрозумів, що бути соціально відповідальним, це обов'язкова відмінна риса будь-якої успішної і здорової компанії. Ми робимо бізнес в Україні і просто не маємо права стояти осторонь від того, що відбувається в ній, особливо в тих ситуаціях, коли складно, коли потрібна допомога. Ті компанії, які вже приєдналися до відновлення костелу і які ще приєднуються, великі молодці і величезна вам за це повагу!», — написав Олег.
На сьогоднішній день українські бізнесмени пожертвували більш ніж 23 мільйони гривень. Серед благодійників: SD Capital , Альфа-Банк Україна, Ajax Systems, SAGA Development, Нова пошта, Dragon Capital Group, Райффайзен Банк, Шерп, ПУМБ, ПриватБанк, ENSO, Група Компаній "Автострада", Епіцентр К, UDP, Blackshield Capital, Айбокс Банк, Global Spirits.
Міністр культури иа інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Facebook написав: «Неймовірне відчуття єдності українців Маємо хороші новини! Пожежа в Костелі Святого Миколая об'єднала українців. З усієї країни отримуємо повідомлення та дзвінки з пропозиціями допомоги костелу. Ми розуміємо, що повне відновлення костелу коштуватиме десятки мільйонів гривень. Так само, як і відновлення органу.  Для всіх, хто хоче долучитися до порятунку перлини Києва, публікую єдиний легальний рахунок Національного будинку органної та камерної музики України:
ЄДРПОУ: 05509524
ІПН: 055095226553
Р/р UA 893003460000026006016844102
Акціонерне товариство "Альфа-Банк" в м.Києві
Призначення платежу: Благодійна допомога на реставраційні роботи».

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку