Новини

Гранти «Море Можливостей»

23 листопада

інші новини

В рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Мріємо та діємо» проводиться конкурс на отримання грантів «Море Можливостей».

Запрошуються усі бажаючі подати сміливі, новаторські та креативні проєкти, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують засновану на цінностях українську ідентичність. Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 19 травня 2022 року.

Запропоновані заходи повинні підтримувати розширення економічних можливостей для молоді, і/або посилення громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просування різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращення підходів до застосування принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії (ГРСІ) в орієнтованих на молодь програмах.

Визначений географічний фокус для цього конкурсу включає всі регіони України без обмежень щодо географічного охоплення пропонованої діяльності, із наданням переваги проєктним ідеям, спрямованим на невеликі міста та сільську місцевість.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 19 травня 2022 р. Подані проєкти розглядатимуться регулярно, кожних два місяці, починаючи з січня 2022 р.

Вимоги та умови можна знайти тут.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку