Новини

Svidomo made — проект, що змінить кожного!

19 листопада

інші новини

30 листопада - 1 грудня у Fedoriv Hub команда Made in Ukraine разом з IOM Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна представить першу sustainable-ініціативу країни. Svidomo Made — це унікальний проект, який лише за два дні змінить споживацькі звички кожного. 

Сім років тому, коли започаткувався блог «У пошуках made in Ukraine», ніхто не вірив, що можна одягати та споживати якісне українське, ще й зробити це звичкою. А тепер купувати українське — нормально.

Сьогодні команда Made in Ukraine підвищує ставки.

30 листопада - 1 грудня на Svidomo Made будуть представлені свідомі виробники, котрі у своїй роботі не шкодять довкіллю, дбають про працівників та їхні умови праці, і загалом, разом із прогресивним людством, рухаються в напрямі 17 Цілей сталого розвитку, проголошених ООН, що означає – зберігають всі ресурси для майбутніх поколінь.
Найвпливовіші sustainable-ініціативи країни поділяться своїм досвідом: гості проекту дізнаються, як підприємці та волонтери змінюють країну, щоб вона не потонула в смітті й надмірному виробництві. 

Абсолютно унікальна програма лекцій та майстер-класів включатиме в себе розповіді про важливі тренди — циркулярну економіку та економіку подарунків; апсайклінг, свідоме споживання локального та сезонного, сортування сміття і головне — як відрізняти чесні та відповідальні бізнеси від тих, які на цьому спекулюють, щоб просто продати нам більше.

Також в рамках Svidomo Made  буде проведений маркет свідомих виробників, де ви знайдете різноманітні еко-товари для дому; органічну косметику та безпечну побутову хімію; одяг та аксесуари з перероблених матеріалів.

Слідкуйте за детальною програмою проекту на нашому сайті.

Придбати білети можна тут. 

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку