Новини

Made in Ukraine офіційно відкрили новий проект Svidomo Made

03 грудня

інші новини

30 листопада організацією Made in Ukraine був презентований новий етап власного розвитку — проект Svidomo Made, який має за мету відзначити свідомі українські бізнеси. Проект впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 


Мета проекту важлива й амбітна: знайти і відзначити всі українські підприємства (великі та малі), які вже працюють у правильному напрямі, свідомо. А тим, хто прагне сталого розвитку, — допомагати власними консультаціями, порадами спеціалістів з необхідних сфер та навчанням.
Виробники, що успішно пройшли перевірку, отримають відзнаку Svidomo Made, наявність якої на товарах буде гарантією того, що компанія не шкодить навколишньому середовищу, планеті, та свідомо ставиться до своїх працівників.


«Сім років тому я розпочала свій соціально-економічний експеримент і довела, що можна цілий рік користуватися лише продукцією українського виробництва та відчувати себе прекрасно, — говорить очільниця Made in Ukraine Юлія Савостіна. — Після проведення фестивалів наших виробників, конференцій та навчання українців  купувати українське я можу сказати точно — ми зробили побутовою звичкою використання українських товарів. Тепер ми йдемо в майбутнє, створивши Svidomo Made, який виведе український бізнес на новий рівень. Це рівень, коли наші виробники нарешті зможуть відповідати міжнародним вимогам, як законодавчим, так і вимогам споживачів, переважна більшість яких воліє користуватися товарами тих компаній, які ведуть свою діяльність відповідально. Майбутнє виробництва – це коли твій бізнес sustainable чи мертвий. І ми хочемо, щоб живі та відповідальні українські компанії мали на своїх товарах відзнаку Svidomo Made».


Що має зробити бізнес, щоб вести більш відповідальну діяльність та мати сталий розвиток? Виконати як мінімум шість вимог до своєї роботи, проголошених глобальними цілями ООН:
•    Гідна оплата праці
•    Відмова від дитячої праці та експлуатації працівників
•    Захист та збереження довкілля
•    Повага прав людини
•    Безпечні умови робочого місця
•    Прозорість мережі поставок

Наразі експерти Made in Ukraine уже розпочали діяльність у рамках Svidomo Made. Дипломи як номінацію на перевірку відповідності вимогам отримали лідер українського виробництва екологічних засобів для побуту та догляду за тілом DeLaMark і бренд сертифікованої рослинної косметики Natureal. Саме ці два українських виробники максимально наближені до виконання всіх вимог, прийнятних для бізнесу.


На першому етапі незалежний комітет ГС «Мейд ін Юкрейн» добровільно перевірятиме українські підприємства на відповідність вимогам  трудового законодавства, екології та умов праці. Для того, щоб пройти перевірку, компанії мають дати письмову згоду, а після отримання відзнаки — зможуть наносити 
Далі заплановані масштабні заходи для тих, хто хоче навчитися відповідального споживання, а також бізнес-форуми для компаній, що рухаються в бік свідомого виробництва та працевлаштування. Конференція для виробників, як стати свідомим, запланована на лютий 2020. Другий івент Svidomo Made, присвячений сталому розвитку, має відбутися в травні 2020 року.

Повний фоторепортаж зі Svidomo Made дивіться тут. 

 

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку