Новини

Обговорення книги «Homo Deus: Коротка історія майбутнього» Ювал Ной Харарі

13 грудня

інші новини

Made in Ukraine продовжує працювати над створенням корисних інфопродуктів для підприємців, тож відкриває лекторій «Філософський клуб». Тема першого — «Обговорення книги «Homo Deus: коротка історія майбутнього» Ювал Ной Харарі».

У книзі автор розповідає про хід історії, описуючи події та індивідуальний людський досвід, а також етичні проблеми у відношенні до його історичного огляду. «Homo Deus» глибше вивчає питання здібностей, набутих людьми (Homo sapiens) протягом всього свого існування, а також його еволюції як домінантного виду в світі. Книга намагається відтворити образ майбутнього. Обговорюються багато філософських питань, як-от людський досвід, індивідуалізм, людські емоції й свідомість. У роботі описані сучасні можливості й здобутки людства.

Під час зустрічі ми не будемо апелювати гучними заявами накшталт «це книга, яка перевернула моє життя!». Ми хочемо говорити про:

  • В чому Харарі всеж таки правий?
  • Чому його можна назвати популістом?
  • Яким аспектам книги можна довіряти, а які є лише спрощеним поглядом на розвиток?

На лекції ми навчимо вас вдумливо та правильно читати сучасні «трендові» видання та вміти розрізняти істину від набору фактів. Ці та інші питання обговоримо разом із футорологом Андрієм Заблоцьким. І як стверджує латинський вислів «In vino veritas» (Істина в вині), зустріч пройде за келихом вина від українського бренду, бо хто ми такі, щоб пручатися істинам тисячолітньої філософії.

Реєстраційний внесок: 580 грн, що включає пляшку вина, яку ви отримаєте за декілька днів до заходу. Кількість місць обмежена - 12 учасників.
Коли: 20 грудня, 19:30-21:30.
Де: конференція в Zoom.
Реєстрація за посиланням.

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку