Новини

Макроекономічний прогноз на 2022 рік

30 грудня

інші новини

Зустрічайте новий рік із впевненістю у власному бізнесі, розумінням економічного положення та подальшого розвитку на події «Макроекономічний прогноз на 2022 рік», яка відбудеться 19 січня.

У новому бізнес-світі, повному трансформацій та зовнішніх чинників, які диктують правила ведення бізнесу, важливо вміти швидко орієнтуватися у аспектах, які напряму впливають на ті чи інші процеси вашої бізнес-діяльності. Розуміння впливу макроекономічної складової допоможе визначити напрямок руху для бізнесу та не увійти у коло тих, хто не витримав натиску сучасних «правил гри». Саме цьому буде присвячена лекція з найвідомішим українським економістом, викладачем макроекономіки бізнес-школи «МІМ-Київ», партнером та старшим економістом в Ukraine Economic Outlook – Михайлом Кухарем.
Цього експерта називають найоптимістичнішим економістом країни, оскільки саме його прогнози націлені на відкриття можливостей для бізнесу та розвитку в той момент, коли всі інші стверджують «все пропало!». Зустріч з Михайлом є рідкісним явищем, адже потрапити до нього на захід без особистого запрошення – неможливо. Made in Ukraine прагне давати підприємцям найкращі знання та досвід, тож лекція від Михайла Кухаря є унікальною нагодою почути прогноз професіонала особисто!

На заході будуть обговорюватися важливі економічні фактори та як вони впливатимуть на бізнес:

  • Курс долара до гривні.
  • Ціноутворення на газ.
  • Середня заробітна плата та та міграція трудового населення.
  • Структура споживання.
  • Сфери бізнесу, які здіймуться на пік і ті, що підуть на спад.
  • Доля експорту та імпорту.

Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Зустріч пройде в офлайн форматі, відео-запису не буде.

Ціни:
Звичайний квиток - 500 грн
VIP квиток - 1000 грн (1-2 ряд та включає обговорення після заходу за келихом вина)
Коли: 19 січня 19:00
Де: Освіторія Хаб (м. Київ, вул. Московська, 2)

Розсилка made in ukraine

Лише найцікавіші новини та події

Дякуємо за підписку